Apgaule papildomo laiko gavęs J.Kiddas turės paploninti piniginę

„Brooklyn Nets“ ekipos treneris Jasonas Kiddas turės sumokėti 50 tūkst. JAV dolerių baudą už savo veiksmus rungtynių su „Los Angeles Lakers“ metu, praneša „Yahoo! Sports“.

J.Kiddas apgaule gavo papildomo laiko.<br>AP nuotr. iš archyvo

Nov 29, 2013, 7:08 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 2:21 AM

Iki NBA rungtynių pabaigos likus 8 sek. „Nets“ klubas atsiliko 94:97 ir neturėjo minutės pertraukėlių, kuri galbūt galėtų padėti per paskutinę ataką išplėšti pratęsimą. Tačiau NBA debiutuojantis treneris, buvęs ilgametis įžaidėjas J.Kiddas rado originalų būdą, kaip gauti papildomo laiko.

Per susitikimo pauzę jis tyčia paprašė savo komandos žaidėjo Tyshawno Tayloro šiek tiek į ji atsitrenkti ir suvaidinęs išpylė gėrimą ant parketo.

Kol arenos pagalbininkai valė parketą, J.Kiddas nubraižė derinį. Tiesa, gudrybė vis tiek neišgelbėjo „Nets“ komandos – Paulo Pierce‘o tolimas metimas skriejo pro šalį ir „Lakers“ šventė pergalę.

Pats J.Kiddas neigė, kad gėrimą išpylė tyčia.

„Nauja diena“: kaip JAV įvertino V. Putino provokaciją perbraižyti sienas?