NBA – T.Duncano benefisas, trys pratęsimai ir išsišokėlių šou

37 metų NBA veteranas Timas Duncanas pamokė „Atlanta Hawks“ aukštaūgius dvigubu dviženkliu ir pergalę išplėšusiu metimu. Čikagoje užfiksuoti net trys pratęsimai, o „Portland Trail Blazers“ pranoko lyderę „Indiana Pacers“ ir įsiveržė į trijų NBA komandų elitą. Tai – įdomiausi pirmadienio nakties įvykiai iš arenų už Atlanto.

„Spurs“ – „Hawks“ mačo akimirka.<br>AP nuotr.

Dec 3, 2013, 7:49 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 12:43 AM

„Senuko“ rekordas

Įsimintiną pasirodymą surengė T.Duncanas, o jo atstovaujama „San Antonio Spurs“ (15/3) namie 102:100 (25:23, 25:26, 23:22, 29:29) palaužė „Atlanta Hawks“ ekipą (9/10).

Pergalę iki mačo pabaigos likus žaisti 0,4 sek. išplėšė T.Duncanas. Jis iš viso pelnė 23 taškus (10/15 dvit.) ir sugriebė 21 atšokusį kamuolį.

„Timas – tiesiog laimėtojas. Jis visada randa būdų tai padaryti“, – po rungtynių priešininką gyrė Alas Horfordas.

T.Duncanas tapo vyriausiu NBA žaidėju, pelniusiu bent 20 taškų ir atkovojusiu bent 20 kamuolių.

Borisas Diaw prie pergalės pridėjo 16, Tony Parkeris (7 rez. perd.) – 15, Marco Belinelli – 13, Tiago Splitteris – 11 taškų.

„Hawks“ klubui Jeffas Teague‘as (7 rez. perd.) pelnė 19, Alas Horfodas – 18, DeMarre‘as Carrollas – 17 taškų.

Kovėsi ilgiau nei valandą

Net trijų pratęsimų prireikė Čikagoje, kur vietos „Chicago Bulls“ (7/9) 128:131 (24:21, 35:26, 24:27, 23:26, 6:6, 13:13, 6:9) turėjo pripažinti „New Orleans Pelicans“ (9/8) pranašumą.

Rungtynės iš viso truko net 63 minutes.

Karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekęs Ryanas Andersonas nugalėtojams pelnė 36 (7/11 trit.), Ericas Gordonas – 23, Jrue Holiday‘us (8 atk. kam., 12 rez. perd.) – 19, Al-Farouqas Aminu (9 atk. kam.) – 14 taškų.

Luolas Dengas (8 atk. kam., 7 rez. perd.) „Bulls“ ekipai surinko 37, Tajus Gibsonas (14 atk. kam.) – 26, Mike‘as Dunleavy – 23, Joakimas Noah (10 atk. kam.) – 19 taškų.

Daugiausiai laiko aikštėje praleido R.Andersonas, rungtyniavęs net 57 minutes. „Bulls“ gretose L.Dengas žaidė 56, Kirkas Hinrichas – 53, J.Noah – 50 minučių.

„Trail Blazers“ fiesta

Puikų žaidimą tęsia Vakarų konferencijos siurprizas „Portland Trail Blazers“ (15/3) klubas, savų sirgalių akivaizdoje 106:102 (20:23, 25:23, 27:26, 34:30) palaužęs „Indiana Pacers“ (16/2).

„Trail Blazers“ Vakaruose dalijasi 1-2 vietas su „San Antonio Spurs“. Tuo tarpu „Indiana Pacers“ pirmauja ir Rytuose, ir visoje NBA.

LaMarcusas Aldridge‘as (10 atk. kam.) nugalėtojų gretose įmetė 28, Damianas Lillardas – 26, Wesley Matthewsas – 15, Mo Williamsas – 13 taškų.

„Pacers“ neužteko net ir 43 Paulo George‘o taškų. Roy‘us Hibbertas (14 atk. kam.) pridėjo 16, Davidas Westas (8 atk. kam.) – 12, Luisas Scola ir C.J.Watsonas – po 10 taškų.

Kitose rungtynėse „Washington Wizards“ (9/9) namie 98:80 (22:22, 30:19, 23:20, 23:19) nugalėjo „Orlando Magic“ krepšininkus (6/11).