D.Lillardo metimas išgelbėjo „Trail Blazers“, K.Durantas į pergalę atvedė „Thunder“

„Oklahoma City Thunder“ savo aikštėje iškovojo 12 pergalę iš eilės. Paskutinį kartą tai padaryti komandai pavyko 1993-1994 metų sezone. Šį kartą „Thunder“ 101:98 (28:22, 28:27, 27:22, 18:27) nugalėjo „Orlando Magic“ krepšininkus.

„Pistons“ ir „Trail Blazers“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Dec 16, 2013, 8:09 AM, atnaujinta Feb 19, 2018, 7:45 PM

Ketvirtąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo turėdami 16 taškų pranašumą, tačiau leido jį varžovams sumažinti iki 2. Vis dėlto, Kevino Duranto baudos metimai ir Serge'o Ibakos blokas išsaugojo pergalę „Thunder“ komandai.

K.Durantas šiose rungtynėse iš viso pelnė 28 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“ (19/4): K.Durantas – 28, R.Westbrookas – 20, J.Lambas – 16, R.Jacksonas – 10, T.Sefolosha ir S.Adamsas – po 6, D.Fisheris – 5, S.Ibaka ir K.Perkinsas – po 4, N.Collisonas – 2.

„Magic“ (7/17): A.Afflalo – 25, V.Oladipo – 15, N.Vucevičius ir J.Nelsonas – po 13, G.Davisas – 11, T.Harrisas – 8, M.Harklessas – 7, A.Nicholsonas, E.Moore'as ir K.O'Quinnas – po 2.

Kitose rungtynėse Damiano Lillardo dvitaškis su sirena po pratęsimo atnešė pergalę „Portland Trail Blazers“ krepšininkams. Jie 111:109 (29:22, 21:29, 23:33, 26:15, 12:10) išvykoje nugalėjo „Detroit Pistons“ komandą.

„Trail Blazers“ (21/4): L.Aldridge'as – 27, D.Lillardas – 23, N.Batumas – 18, W.Matthewsas – 14, R.Lopezas – 12, M.Williamsas – 8, J.Freelandas – 4, D.Wrightas – 3, T.Robinsonas – 2.

„Pistons“ (11/14): J.Smithas – 31, G.Monroe ir R.Stuckey – po 17, A.Drummondas – 13, C.Billupsas – 6, K.Caldwellas-Pope ir K.Singleras – po 5.

„Minnesota Timberwolves“ komanda išvykoje 101:93 (28:17, 28:29, 21:27, 24:20) nugalėjo „Memphis Grizzlies“ ekipą.

„Timberwolves“ nutraukė 11 iš eilės pralaimėjimų prieš „Grizzlies“ seriją. Minesotos ekipai paskutinį kartą buvo pavykę laimėti 2010-ųjų vasario 6 dieną.

Nesustabdomas nugalėtojų komandoje buvo Kevinas Love. Jis per 38 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“ (10/13): M.Conley – 28, Z.Randolphas – 20, J.Leuer – 15, J.Baylessas – 14, T.Allenas – 7, M.Milleris – 5, T.Prince'as ir K.Koufos – po 2.

„Timberwolves“ (12/12): K.Love – 30, N.Pekovičius – 19, J.Barea – 15, R.Rubio – 12, C.Breweris – 9, A.Švedas – 6, D.Cunninghamas – 4, L.Mbahas a Moute ir R.Hummelis.