LMKL lyderės išlaiko pozicijas

Pirmoje rungtynių pusėje susikrautos persvaros Kauno r. „Hoptrans-Sirenoms“ užteko dvyliktajai pergalei iš eilės pasiekti. Ivetos Šalkauskės vedamos LMKL čempionato lyderės centrinėje turo dvikovoje įveikė trečiąją vietą turnyro lentelėje užimančią Marijampolės „Sūduvą“, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė čempionate, rezultatu 72:60 (26:16, 21:18, 12:11, 13:15).

Kaunietes į priekį vedė puikus I.Šalkauskės ir R.Žemantauskaitės-Matlašaitienės tandemas.<br>M.Patašiaus asociatyvi nuotr.

2013-12-20 20:38, atnaujinta 2018-02-19 17:58

Pirmojo kėlinuko viduryje po I.Šalkauskės penkių iš eilės taškų „Hoptrans-Sirenos“ atitrūko 9 taškų atstumu (17:8). Rasai Žemantauskaitei-Matlašaitienei pataikius abu baudų metimus aštuntąją minutę, aikštelės šeimininkių pranašumas tapo dviženkliu.

Lygaus antrojo ketvirčio pabaigoje Kornelija Balčiūnaitė sėkmingai užbaigė dvi atakas, o Kauno r. komanda pirmavo 42:27. Po Sabinos Dukatės tritaškio prieš pat didžiąją pertrauką, „Sūduvos“ taškų deficitas sumažėjo iki 10 taškų, tačiau puikiai žaidusi I.Šalkauskė atsakė tokiu pat tolimu metimu. „Hoptrans-Sirenoms“ pavyko iš žaidimo išjungti R.Milieškienę, kuri tik šiame kėlinuke pelnė pirmuosius taškus.

Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkių persvara išaugo iki 17 taškų. Marijampolės komanda atsakė 7 „sausais“ taškais. Per pusę likusio trečiojo ketvirčio abiejų komandų puolimas sustojo, krepšininkės gausiai klydo, metimai skriejo pro šalį.

Ketvirtajame kėlinuke I.Šalkauskė pratęsė puikų individualų pasirodymą Po 4 jos taškų „Hoptrans-Sirenos“ pirmavo 63:45. R.Žemantauskaitei- Matlašaitienei pataikius iš toli, Kauno r. komanda susikrovė rekordinę rungtynėse 19 taškų persvarą. Rungtynių pabaigoje „Sūduvai“ sumažinti atsilikimą padėjo aikštelės šeimininkių vyr. treneris Linas Šalkus, ant suolelio pasodinęs tris starto penketo žaidėjas.

„Hoptrans-Sirenoms“ I.Šalkauskė pelnė 28, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė - 23, E.Tarasevičiūtė - 10 taškų.

„Sūduvai“ E.Briedytė surinko 13, O.Staščiuk - 9, R.Milieškienė - 8 taškus.