„Pieno žvaigždės“ paskutinėmis sekundėmis krito Klaipėdoje

Drama Klaipėdoje baigėsi LKL bronzos medalininkų pergale. LKL čempionate „Neptūnas“ (8/3) namie po labai atkaklios kovos 84:83 (28:19, 12:24, 26:20, 18:20) apgynė savo tvirtovę nuo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkų (13/9).

M.Mažeika pataikė pergalingą metimą.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

Feb 6, 2014, 8:57 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 2:59 PM

Pergalingą dvitaškį likus 7 sek. iki mačo pabaigos „Neptūnui“ pataikė Martynas Mažeika (84:83). Prieš minutės pertraukėlę klaipėdiečių situacija buvo kritinė, nes šeimininkai atsiliko 82:83 ir atakai turėjo tik 10 sek.

Tačiau „Pieno žvaigždžių“ gynyba staigiai sugriuvo ir „Neptūnas“ lengvu metimu iš po krepšio išsiveržė į priekį.

Lemiamoje atakoje Rolando Alijevo metimas buvo blokuotas. Būtent jis prieš tai suklydo gindamasis prieš M.Mažeiką.

„Neptūnas“: M.Girdžiūnas 15, E.Ulanovas 12 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Mažeika ir V.Vasylius (7 atk. kam.) – po 11, V.Šarakauskas, M.Runkauskas ir S.Galdikas po 9, A.Butkevičius 6, A.Eitutavičius 2.

„Pieno žvaigždės“: E.Dimša 20 (12 atk. kam.), R.Alijevas 14 (7 rez. perd.), A.Kudraucau ir I.Bankevicas po 13, D.Redikas ir P.Sorokas po 7, E.Kairys 6, Ž.Jonušas 3.

LKL turnyro lentelė (BNS, vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):