NBA - penki D.Motiejūno taškai ir L.Jameso kraujas

Donato Motiejūno atstovaujamai „Houston Rockets“ komandai nepavyko išlaikyti tempo dvikovoje su „Golden State Warriors“ komanda. „Rockets“ po pratęsimo išvykoje 99:102 (24:20, 19:27, 24:24, 22:18, 10:13) nusileido varžovams, nors Hjustono ekipoje J.Hardenas ir pelnė 39 taškus, o D.Howardas atkovojo 21 kamuolį.

„Heat“ ir „Thunder“ mačas.<br>AP nuotr.

Feb 21, 2014, 7:35 AM, atnaujinta Feb 16, 2018, 2:02 AM

D.Motiejūnas žaidė dvylika minučių ir pelnė penkis taškus (dvitaškiai: 1/3, tritaškiai: 1/ 2), atkovojo du kamuolius, kartą prasižengė ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rezultatą ketvirtajame kėlinyje išlygino ir pratęsimą išplėšė „Warriors“ krepšininkas S.Curry, pataikęs dvitaškį. „Rockets“ dar turėjo laiko ir kamuolį patikėjo J.Hardenui, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį (89:89).

Proga nepasinaudojęs Hjustono klubas per pratęsimą atrodė prasčiau. Jau pradžioje S.Curry pataikė tritaškį (92:89). Likus žaisti penkias sekundes „Warriors“ pirmavo 99:97 ir pergalės nepaleido. „Warriors“ komandą į priekį vedė D.Lee, atkovojęs 14 kamuolių ir pelnęs 28 taškus. 25 taškus pelnė S.Curry, o K.Thompsonas ir J.Crawfordas pelnė po dvylika.

„Rockets“ komandoje J.Hardenas pelnė 39 taškus, C.Parsonas (8 atk. kam.) - 21 tašką, o 21 kamuolį atkovojęs D.Howardas – vienuolika.

„Rockets“ su 37 pergalėmis ir aštuoniolika pralaimėjimų Vakaruose užima trečiąją vietą, o „Warriors“ su 33 pergalėmis ir 22 pralaimėjimais – septintoje.

NBA čempionų didysis trejetas visiškai dominavo, o „Miami Heat103:81 sutriuškino Vakarų konferencijos lyderę „Oklahoma City Thunder“ komandą.

„Heat“ ekipą į priekį vedė vėliavnešys LeBronas Jamesas, pelnęs 33 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius. Ketvirtajame kėlinyje L.Jamesas paliko aikštę kruvina nosimi.

Įpusėjus kėliniui jis veržėsi krepšio link, tačiau jam kelią pastojo tvirtai gintis nusprendęs Serge'as Ibaka. L.Jamesas užbaigė ataką dėjimu, tačiau netrukus iš aikštės išėjo veidą prisidengęs jau kruvinu rankšluosčiu.

„Heat“ lyderiui talkino Dwyane'as Wade'as ir Chrisas Boshas. Abu pelnė po 24 taškus, o D.Wade'as dar atliko ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Thunder“ komandoje iš kitų išsiskyrė Kevinas Durantas, pelnęs 28 taškus, tačiau daugiausia plojimų sulaukė Russellas Westbrookas. 27 mačus dėl kelio operacijos praleidęs krepšininkas pelnė 16 taškų.

„Thunder“ su 43 pergalėmis ir trylika pralaimėjimų Vakarų konferencijoje užima pirmąją vietą, o „Heat“ su 39 pergalėmis ir 14 pralaimėjimų Rytuose žengia antra.