A.Petrovičius: „Pramiegojome pirmąją rungtynių dalį“

Po pergalės 85:75 prieš „Doneck“ klubą Jungtinės lygos varžybose Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris Aleksandras Petrovičius pabrėžė, kad prasnaudę rungtynių pradžią, vilniečiai laiku susigriebė.

A.Petrovičius tikisi, kad sezono pabaigai Vilniaus klubas įsigis dar vieną vidurio puolėją.<br>M.Kulbio nuotr.

Kęstutis Rimkus

Feb 23, 2014, 7:26 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 12:22 AM

„Pramiegojome pirmąją rungtynių dalį. Pradėjome mačą visiškai be energijos. Metėme keistus metimus, nespaudėme varžovų ginantis, - kalbėjo A.Petrovičius. - Ta pati komanda, bet atsilikusi 16 taškų, ji paskui laimi 10 taškų persvara.

Kai atsirado tinkamas nusiteikimas, viskas buvo kitaip“.

Jungtinės lygos A grupės mače Vilniuje sekmadienį „Doneck“ krepšininkai turėjo 16 taškų pranašumą antrajame kėlinyje. Į pertrauką komandos žengė Ukrainos klubui pirmaujant 15 taškų.

Tačiau trečiajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ ėmė agresyviai gintis, o puolime atrado iškart kelis lyderius.

Vienu tokiu buvo Gediminas Orelikas, pelnęs 13 taškų ir pataikęs visus metimus.

„Gediminas Orelikas buvo vienas iš mačo didvyrių, nors aš truputį rizikavau leisdamas jam žaisti, kai jis turėjo keturias pražangas, - sakė A.Petrovičius. - Visi žaidėjai nesipelnė komplimentų, nes nėra paprasta per du kėlinius laimėti rungtynes, likvidavus tokį didelį skirtumą“.

„Lietuvos ryto“ treneris liko nepatenkintas Tautvydu Lydeka. Šis vidurio puolėjas šį kartą pradėjo rungtynes starto penkete, bet vėliau jį pakeitė Juanas Palaciosas.

„Taudvydas Lydeka rungtynių pradžioje nepadėjo mums gynyboje ir tai yra mūsų didžiausią problema. Mes turime tik vieną vidurio puolėją Juaną Palaciosą, kuris cementuoja mūsų gynybą“, - kalbėjo A.Petrovičius.

Jis tikisi, kad sezono pabaigai Vilniaus klubas įsigis dar vieną vidurio puolėją.

Naujų krepšininkų nebegalima registruoti Europos taurės turnyro atkrintamosioms varžyboms, bet dar yra laiko priimti naujokus Jungtinės lygos ir LKL kovoms.