BBL čempionate „TonyBet“ nusileido „Juventus“ ekipai

Šeštadienį pirmosiose Baltijos

Atsakomosios aštuntfinalio rungtynės Prienuose bus žaidžiamos vasario 28 dieną.<br>„TonyBet“ nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 23, 2014, 12:30 AM, atnaujinta Feb 16, 2018, 12:45 AM

18 taškų prie pergalės prisidėjo Jeremy'is Hazellas, 11 - Nikita Barinovas, 10 - Saulius Kulvietis, 8 - Karolis Petrukonis.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Mindaugas Lukauskis (14 tšk.), Laimonas Kisielius (13 tšk.), Artūras Valeika (12 tšk.) bei Žygimantas Janavičius (8 taškai).

Pasak šeimininkų klubo pranešimo, „Juventus“ krepšininkai nuo pirmųjų minučių dominavo aikštelėje ir po tikslių N.Barinovo bei J.Hazellio tritaškių netruko įgyti dviženklę persvarą - 15:5. Visgi svečiai dar kėlinio pabaigoje sugebėjo atsitiesti ir daugiausiai baudų metimų dėka sumažino atsilikimą iki trijų taškų - 14:17.

Antrasis ketvirtis vyko atkakliai, todėl nei vienai komandai nepavyko bent kiek atitrūkti. Prieniškius į priekį vedė du tolimus metimus pataikęs A.Valeika, o uteniškiai atsakė tiksliomis S.Kulviečio bei Aido Viskonto atakomis. Lygų žaidimą atspindėjo ir rezultatas švieslentėje, kuris įpusėjus mačui rodė tą pačią trijų taškų „Juventus“ persvarą - 37:34.

Trečiojo ketvirčio pradžia žymiai sėkmingiau susiklostė svečiams iš Prienų, kurie kėlinį pradėjo spurtu 8:0 bei išsiveržė į priekį - 42:37. Likus žaisti tris minutes, „TonyBet“ komandos atotrūkis pasiekė devynių taškų ribą (50:41), tačiau daugiausiai Edgaro Stanionio pastangomis aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 7:0 ir prieš lemiamas dešimt minučių komandas jau teskyrė vos du taškai - 48:50.

Ketvirtasis kėlinys virto tikru nervų karu. Sužaidus keturias minutes A.Valeika dėjimu iš viršaus padidino „Tonybet“ pranašumą iki penkių taškų (60:55), tačiau J.Hazellis pelnė penkis taškus iš eilės ir rezultatas vėl tapo lygus - 60:60. Po J.Hazellio bei S.Kulviečio tikslių atakų prasidėjus paskutinei susitikimo minutei „Juventus“ įgijo šešių taškų persvarą (68:62), bet pražanga sustabdytas M.Lukauskis tiksliai realizavo visas tris baudas ir sumažino prieniškių deficitą perpus - 65:68. Per likusį laiką komandos pasikeitė tiksliomis atakomis ir „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 70:67.

Atsakomosios aštuntfinalio rungtynės Prienuose bus žaidžiamos vasario 28 dieną.