„Nevėžis“ panaikino 19 taškų deficitą, žengė į BBL ketvirtfinalį

Fantastiškai rungtynes pradėjusi Kėdainių „Nevėžio“ komanda panaikino 19 taškų deficitą, susikrautą Latvijoje, ir žengė į kitą Baltijos krepšinio lygos (BBL) atkrintamųjų etapą. Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai namuose 96:70 (31:9, 21:13, 17:25, 27:23) sutriuškino „Valmiera“ krepšininkus.

T.Jogėla buvo rezultatyviausias.<br>R.Menšikovo nuotr.

Feb 27, 2014, 8:11 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 9:02 PM

Pirmąjį aštuntfinalio mačą Valmieroje 89:70 laimėjo šeimininkai. Ketvirtfinalyje kėdainiečiai surems ginklus su Tamperės „Pyrinto“ klubu iš Suomijos, kuris iš kovos eliminavo Rakverės „Tarvas“ krepšininkus (99:80; 102:94).

Jau per pirmas septynias susitikimo minutes „Nevėžio“ ekipa išlygino dviejų mačų serijos rezultatą (24:5), o prasidėjus antrai mačo pusei jos pranašumas tapo rekordinis – 54:22.

Trečiame kėlinyje penktąją asmeninį pražangą užsidirbo Vidas Ginevičius, tačiau aikštelės šeimininkai išlaikę rungtynių tempą ir aikštelę paliko iškeltomis galvomis.

„Nevėžis“: Tauras Jogėla 23 (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Valdas Dabkus 21 (10 atk. kam., 8/9 dvit.), Gintaras Leonavičius 17, Povilas Butkevičius 12, Vidas Ginevičius 9.

„Valmiera“: Janis Kaufmanis 20, Ernestas Kalve 14, Davisas Geksas 10, Sandis Amolinas 10.