Toronte – trys pratęsimai ir J.Valančiūno klaidų virtinė

Ketvirtadienio vakarą į „Air Canada Center" areną susirinkę „Toronto Rators" (32 pergalės/ 26 pralaimėjimai) gerbėjai iš rungtynių išėjo gerokai vėliau nei buvo planuota. Šeimininkų komanda su „Washington Wizards" (30/28) krepšininkais grūmėsi net tris pratęsimus, tačiau pergalės neiškovojo. Svečiai iš Vašingtono laimėjo 134:129 (21:27, 36:27, 26:24, 23:28, 8:8, 4:4, 16:11).

J.Valančiūnui teko nelengva užduotis grumiantis su „Wizards aukštaūgiais.<br>AP nuotr.

Feb 28, 2014, 6:36 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 8:58 PM

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas žaidė 29 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (3/9 dvit., 1/1 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė tris kartus, du sykius suklydo.

Lietuvis, kuris iš starto penketo žaidėjų pelnė mažiausiai taškų, trenerio sprendimu nerungtyniavo pirmajame ir trečiajame pratęsimuose.

O per antrąjį pratęsimą aukštaūgis pridarė klaidų. Iš pradžių J.Valančiūno ataką bloku užbaigė M.Gortatas. Baigėsi „Raptors“ atakos laikas ir Toronto komandai teko gintis.

Netrukus lietuvis padarė dar vieną klaidą – jis įkrovė į krepšį G.Vasquezo mestą kamuolį, tačiau tai padarė per vėlai, tad taškai įskaityti nebuvo.

Per paskutinę minutę J.Valančiūnas prasižengė, taip leisdamas „Wizards“ komanda išsiveržti į priekį po baudos metimų.

Klaidų virtinė tuo nesibaigė, nes per „Raptors“ ataką J.Valančiūno laukė dar vienas M.Gortato blokas. „Raptors“ trenerio toks Lietuvos rinktinės krepšininko žaidimas nežavėjo. Greitai J.Valančiūnas sėdo ant suolo ir daugiau nebežaidė.

Šeimininkų komandoje rezultatyviausias buvo per 57 žaidimo minutes 34 taškus pelnęs D.DeRozanas. G.Vasquezas sužaidė kol kas rezultatyviausias sezono rungtynes, pelnęs 26 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus. K.Lowry (10 rez. perd.) surinko 18 taškų, A.Johnsonas(9 atk. kam.) - 16, T.Rossas - 11.

J.Valančiūnui sunkiai sekėsi stabdyti varžovų vidurio puolėją iš Lenkijos M.Gortatą, kuris per 51 žaidimo minutę pelnė 31 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir blokavo 4 varžovų metimus.

31 tašką Vašingtono komandai taip pat pelnė J.Wallas (9 rez. perd., 7 kld.). T.Ariza (10 atk. kam.) įmetė 16 taškų, C.Singletonas - 13.

nba-reguliarusis-sezonas-vasario-28-osios-rungtynes.htm"="">nba-reguliarusis-sezonas-vasario-28-osios-rungtynes.htm"" target="_blank">Kiti rezultatai.