EUROLYGA

Denveryje – 260 taškų, „Mavericks“ išbarstė 30 taškų persvarą

„Los Angeles Lakers“ sezonas – blogiausias per pastaruosius 10 metų. Jis pažymėtas įspūdingomis taškų lenktynėmis Denveryje, o „Dallas Mavericks“ krepšininkai laimėjo, nors išbarstė net 30 taškų pranašumą. Tai – įdomiausi įvykiai iš NBA arenų kovo 8-ąją.

„Lakers“ sezonas – blogiausias per pastaruosius 10 metų.<br>AP nuotr.

Mar 8, 2014, 9:24 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 2:49 PM

„Lakers“ išvykoje 126:134 (35:42, 31:35, 25:33, 35:24) nusileido „Denver Nuggets“ komandai (27/34).

Su 21 pergale ir 42 pralaimėjimais „Lakers“ pasmerkti baigti sezoną su neigiamu pergalių ir pralaimėjimų balansu. Paskutinį kartą „Lakers“ mažiau rungtynių laimėjo nei pralaimėjo 2004-2005 metais.

Šiame mače beveik po tris taškus per minutę pelnę „Nuggets“ pataikė 55 proc. visų metimų (54/99), net 58 proc. tritaškių (14/24) ir atliko net 36 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ atakavo kiek prasčiau – tikslą pasiekė 46 proc. metimų (46 proc.), iš kurių – 44 proc. tritaškių (12/27).

„Nuggets“ klubui Kennethas Fariedas (13 atk. kam.) surinko 32, buvęs žalgirietis Ty Lawsonas (17 rez. perd.) – 30, Wilsonas Chandleris – 19 taškų.

Pralaimėjusiems Pau Gasolis pelnė 27, Ryanas Kelly (11 atk. kam.) ir Jordanas Farmaras – po 24 taškus.

Skaudžios atsipalaidavimo pamokos vos negavo „Mavericks“ ekipa (37/26), kuri namie 103:98 (33:10, 24:28, 18:36, 28:24) palaužė „Portland Trail Blazers“ ekipą (42/20).

Pergalę „Mavericks“ galėjo pasiekti ir paprasčiau, nes dar antrajame kėlinyje pirmavo net 44:14. Vis dėlto „Trail Blazers“ nepasidavė ir dar trečiojo kėlinio viduryje išlygino rezultatą (67:67).

Dirkas Nowitzki nugalėtojams pelnė 22, Jose Calderonas – 19, Monta Ellisas (8 atk. kam., 7 rez. perd.) – 17 taškų.

„Trail Blazers“ ekipai LaMarcusas Aldridge‘as (17 atk. kam.) ir Wesley Metthewsas surinko atitinkamai 30 ir 26 taškus.

„Lietuva tiesiogiai“: kuo baigsis V. Blinkevičiūtės žaidimas su rinkėjais?