M.Anisimovas vedė „Budivelnyk“ į pergalę Ukrainoje

Darjušas Lavrinovičius rungtynėms Lvove nebuvo registruotas.

M.Anisimovas buvo vienas pergalės kalvių.<br>P.Mantauto nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 8, 2014, 12:53 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 2:41 PM

Michailas Anisimovas nugalėtojams pelnė 13 taškų, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per nepilnas 20 žaidimo minučių (19:43) jis prametė tritaškį, pataikė visus 4 dvitaškius bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

D.Šalenga (18 min. 32 sek.) prametė tritaškį, abu dvitaškius, po krepšiais sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo bei keturissyk prasižengė.

Autsaiderio pozicijoje esantis Gedimino Maceinos Dnieprodzeržinsko „DniproAZOT“ (2/18) klubas namuose po pratęsimo 74:80 (15:22, 17:16, 16:12, 22:20, 4:10) turėjo pripažinti šeštąją vietą užimančių Zaporožės „Ferro-ZNTU“ (12/8) krepšininkų pranašumą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis į varžovų krepšį įmetė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo, tačiau išvengė pražangų. Pe nepilną 41 žaidimo minutę (40:44) G.Maceina pataikė 2 dvitaškius ir 8 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

Ukrainos krepšinio superlygoje pirmauja Južno „Chimik“ (16/2) komanda, o Valdemaro Chomičiaus treniruojama Dniepropetrovsko „Dnipro“ (3/17) ekipa - trylikta.