Lenkijoje D.Dulkys varžovus sušaudė 6 tritaškiais

(9/11) krepšininkams.

D.Dulkys suspindėjo rezultatyvumu.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 9, 2014, 11:15 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 2:19 PM

Starto penkete žaidęs lietuvis pelnė 22 taškus, gynyboje atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo bei keturiskart prasižengė. Per 35 žaidimo minutes (35:09) D.Dulkys pataikė 6 tritaškius iš 11 ir 2 dvitaškius metimus iš 4.

Trečiąją vietą užimanti Dariaus Maskoliūno treniruojama Sopoto „Trefl“ (15/5) komanda su dviem lietuviais svečiuose 73:86 (24:23, 15:26, 14:16, 20:21) pralaimėjo aštuntojoje pozicijoje esantiems Vroclavo „Šląsk“

Starto penkete rungtyniavęs Šarūnas Vasiliauskas į nugalėtojų krepšį įmetė 9 taškus, gynyboje sugriebė bei perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išvengė klaidų bei išnaudojo 5 pražangų limitą. Per nepilnas 18 žaidimo minučių (17:38) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 5, vienintelį dvitaškį ir realizavo visus 4 baudų metimus.

Simo Buterlevičiaus sąskaitoje – 2 pramesti tritaškiai, gynyboje atkovotas kamuolys, klaida bei pražanga (16 min. 24 sek.).

Vienuolikąją vietą užimanti Ovidijaus Varanausko Gdansko Starogardo „Polpharma“ (4/16) ekipa namuose 75:100 (19:31, 25:21, 12:20, 19:28) pralaimėjo turnyro lydere tapusiai bei čempionės titulą ginančiai Zelionos Guros „Stelmet“ (17/3) komandai su Mantu Česnauskiu.

O.Varanauskas savo klubui pelnė 6 taškus, gynyboje sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, tačiau išvengė pražangų. Per daugiau nei 22 žaidimo minutes (22:16) jis prametė tritaškį bei pataikė 3 dvitaškius iš 5.

M.Česnauskio indėlis į pergalę – 4 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 2/2) taškai, 1 gynyboje atkovotas bei 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos ir 2 pražangos (13 min. 36 sek.).

Antrąją vietą Lenkijos krepšinio lygoje Deniso Krestinino Zgoželeco „PGE Turow“ (16/4) klubas, o Gdynės „Asseco“ (9/11) ekipa su Ovidijumi Galdiku – septinta.