„Sirenos“ Gardine pralaimėjo BWBL čempionate

Baltijos moterų krepšinio lygos

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-03-11 16:29, atnaujinta 2018-02-15 12:47

„Olimpia“ pirmąjį kėlinį laimėjo 20:11, o 19-ąją minutę įgijo 15 taškų persvarą (37:22). 25-ąją min. aikštės šeimininkės pirmavo 47:40, bet po to „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo atkarpą 11:0 ir įgijo keturių taškų persvarą (51:47). 31-ąją min. „Olimpia“ gynėja Nadežda Drozd tritaškiu metimu persvėrė rezultatą 53:51. 38-ąją min. Gardino ekipos persvara siekė 12 taškų (66:54).

Lietuvos vicečempionės pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 23-37.

„Hoptrans-Sirenų“ komandai 24 taškus pelnė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, 15 - Eglė Tarasevičiūtė, 13 - Akvilė Baronėnaitė.

Nugalėtojų ekipai 18 taškų pelnė Julie Seabrook (9 atk. kam.), 11 - Liubovė Alioškina (9 atk. kam.), po 10 - Karolina Bateika ir Chanita Jordan (11 atk. kam.).

„Olimpia“ turi keturias pergales iš penkių galimų, o „Hoptrans- Sirenų“ sąskaitoje - dvi pergalės ir du pralaimėjimai.

BWBL čempionato antrajame etape dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes.

Vilniaus „Kibirkštis -Viči“ antradienį svečiuose susitinka su Umėjos „Udominate Basket“ (Švedija) komanda.