„Fenerbahce“ su L.Kleiza paleido pergalę iš rankų

Turkijos krepšinio čempionate pergalę iš rankų išleido Stambulo „Fenerbahce“ komanda. Ji savo aikštėje 78:79 nusileido Bandirmos „Banvit“ ekipai.

L.Kleiza pelnė 9 taškus.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2014-03-17 01:10, atnaujinta 2018-02-15 09:19

Per ketvirtąjį kėlinį Stambulo klubas iššvaistė dešimties taškų persvarą, kurią turėjo prieš lemiamą ketvirtį (64:54).

Linas Kleiza šeimininkams per 15 minučių pelnė 9 taškus.

Rezultatyviausiai Stambulo ekipoje žaidė 22 taškus pelnęs L.Žoričius. 11 taškų surinko E.Preldzičius.

Nugalėtojų komandai S.Mejia pelnė 17 taškų, C.Ozeras – 15.

Konijos „Torku Selčuk Üniversitesi“ klubas su Tomu Delininkaičiu, svečiuose 56:79 pralaimėjo Stambulo „Galatasaray“ komandai.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidęs lietuvis pelnė 13 taškų, sugriebė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir du kartus prasižengė. Per 32 su puse minutės T.Delininkaitis pataikė 3 tritaškius iš 10, 1 dvitaškį iš 2 bei abu baudų metimus.