NBA rungtynėse - „Pelicans“ aukštaūgio A.Daviso šou

Anthony Davisas dar ilgai nepamirš sekmadienio vakarą. „New Orleans Pelicans" (27 pergalės/39 pralaimėjimai) lyderis pelnė 40 taškų, atkovojo 21 kamuolį, surinko 57 naudingumo balus ir padėjo savo komandai namie po pratęsimo 121:120 palaužti „Boston Celtics" ekipą (22/45).

Mar 17, 2014, 8:44 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 9:15 AM

NBA antrametis A.Davisas pastaruoju metu rungtyniauja įspūdingai - jau šešiuose mačuose iš eilės pelnė 28 ir daugiau taškų.

Rungtynėse su „Celtics" A.Davisas per 48 minutes pataikė 14 dvitaškių iš 22, visus 12 baudų metimus, atkovojo 21 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį ir tris kartus blokavo varžovo metimą.

„Man treneris nuolat kartoja - kiekvienos rungtynėse būk puikus. Aš tiesiog einu į aikštę ir darau viską, kad laimėtume. Viskas, kas man svarbiausia - pergalės", - po mačo sakė A.Davisas.

Šeimininkams T.Evansas pridėjo 26 taškus, E.Gordonas - 19 taškų ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Bostono komandos neišgelbėjo puikiai žaidęs J.Greenas, kuris pelnė 39 taškus (12/23 metimų) ir atkovojo 6 kamuolius.

Pratęsimą išplėšęs K.Humpriesas surinko 16 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. J.Sullingeris (9 atk. kam.) pelnė 14 taškų, A.Bradley 12.

„San Antonio Spurs" tapo pirmąja NBA lygos komanda, iškovojusia 50 pergalę. San Antonijaus ekipa (50/16) namie 122:104 nugalėjo „Utah Jazz" (22/45).

Nugalėtojams M.Ginobili pelnė 21 tašką, T.Parkerus (7 rez. perd.) 18, T.Duncanas (6 rez. perd., 6 atk. kam.)  16, T.Splitteris (10 atk. kam.) 14, P.Millsas ir M.Belinelli po 12.

Jutos komandai D.Favorsas (10 atk. kam.) pelnė 28 taškus, G.Haywardas (6 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.) 17, T.Burke'as 13, A.Burksas 12.