NBA rungtynėse - fantastiškas R.Rubio žaidimas

Ispanas Ricky Rubio sužaidė vienas geriausių rungtynių per karjerą NBA. „Minesotta Timberwolves" įžaidėjas pergalingose rungtynėse su „Dallas Mavericks" pelnė 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 15 rezultatyvių perdavimų ir perėmė 4 kamuolius.

Mar 20, 2014, 8:25 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 6:52 AM

Išvykoje rungtyniavę „Timberwolves" krepšininkai po pratęsimo 123:122 palaužė Dalaso ekipą.

Įžaidėjas iš Ispanijos pataikė 7 dvitaškius iš 11, prametė vieną tritaškį, įmetė 6 baudų metimus iš 7. Du taiklūs baudų metimai likus 50 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos išlygino rezultatą (113:113).

R.Rubio trečią kartą per karjerą NBA pavyko trijose kategorijose perkopti dviženklį skaičių.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo Kevinas Love'as, pelnęs 35 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius. Kenyonas Martinas įmetė 19 taškų, J.J.Barea 15.

„Mavericks" komandos neišgelbėjo 27 taškus pelnęs Dirkas Nowitzki. Vokietis turėjo keletą galimybių išplėšti savo ekipai pergalę, bet nesėkmingai - jo tritaškis ketvirtojo kėlinio pabaigoje nebuvo taiklus, o bandymas paskutinę pratęsimo sekundę persverti rezultatą taip pat nepasiekė tikslo.

Monte Ellisas įmetė 22 taškus, Shawnas Marionas (11 atk. kam.) 16, Vince'as Carteris 14, Jose Calderonas 12.

„Philadelphia 76ers“ komanda namuose 94:102 pralaimėjo „Chicago Bulls“ krepšininkams ir patyrė 22-ąją nesėkmę iš eilės.

„Bulls“ komandai 20 taškų pelnė D.J. Augustinas, 19  T.Gibsonas, 16 J.Butleris, 15 M.Dunleavy).

„76ers“ (15/53) ekipoje T.Youngas surinko 24 taškus, T.Wrotenas 17, M.Carteris-Williamsas 16.