Septynioliktąją pergalę Vokietijos

B.Veikalas pelnė 8 taškus.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-03-23 11:39, atnaujinta 2018-02-15 04:52

Lietuvis svečiams pelnė 8 taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 25 su puse minutės (25:36) B.Veikalas prametė abu dvitaškius, pataikė 2 tritaškius iš 4 ir abu baudų metimus.

Šešioliktąją nesėkmę patyrė vienuoliktojoje vietoje likusi Brėmerhafeno „Eisbaren“ (11/16) ekipa su Adu Juškevičiumi, savo aikštėje 59:62 (16:12, 16:20, 15:15, 12:15) nusileidusi trečiojoje pozicijoje esančiai Berlyno „Alba“ (19/7) komandai.

Starto penkete žaidusio Lietuvos krepšininko sąskaitoje - 7 (tritaškiai 1/4, dvitaškiai 1/4, baudos 2/2) taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos bei 4 pražangos (25 min. 34 sek.).

Į keturioliktąją vietą nukritęs Tryro TBB (10/17) klubas su Laurynu Samėnu išvykoje 67:74 (17:19, 17:14, 16:20, 17:21) pralaimėjo autsaideriui Tiūbingeno „Walter Tigers“ (5/21) penketukui.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs lietuvis į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 21 tašką, sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 33 žaidimo minutes (33:09) L.Samėnas pataikė 4 tritaškius iš 6, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo visus 7 baudų metimus.

Vokietijos pirmenybėse pirmauja Miuncheno „Bayern“ (22/4) krepšininkai.