„Nevėžis“ užsėmė G.Staniulio šou ir „Dzūkijos“ turėtą pergalę

Fantastišką pergalę LKL čempionate iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai, namuose po pratęsimo 70:69 (17:14, 14:17, 11:17, 21:15, 7:6) palaužę Alytaus „Dzūkiją“.

2014-03-26 20:01, atnaujinta 2018-02-15 02:23

Pergalingus taškus „Nevėžiui“ pelnė Šarūnas Kulevičius, pataikęs dvitaškį likus 14 sek.

Įdomu, kad ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Dzūkija“ priešpaskutinę minutę pirmavo 61:56, bet V.Ginevičius pataikė tritaškį, G.Leonavičius – dvitaškį (61:61), o vėliau dar kartą rezultatą likus 5 sek. baudų metimais lygino tas pats V.Ginevičius (63:63).

Alytaus klube puikiai sužaidė puolėjas Giedrius Staniulis, pelnęs 17 taškų ir sugriebęs net 19 atšokusių kamuolių (9 puolime).

Su 10 pergalėmis ir 17 pralaimėjimų „Nevėžis“ iš priešpaskutinės 10-osios pakilo į devintąją vietą ir išstūmė Panevėžio „Lietkabelį“ (10/18).

„Dzūkija“ su 11 pergalių ir 17 nesėkmių užima septintąją vietą.

LKL turnyro lentelė (BNS, vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):