J.Valančiūnas Orlande sužaidė vieną rezultatyviausių sezono mačų

Sunkią pergalę NBA pirmenybėse iškovojo „Toronto Raptors“ ekipa (42/31), išvykoje 98:93 (27:22, 30:16, 16:26, 25:29) palaužusi „Orlando Magic“ krepšininkus (21/53). Ryškų pėdsaką paliko lietuvis Jonas Valančiūnas.

Mar 31, 2014, 6:40 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 12:11 AM

Jis iš viso pelnė 20 taškų ir buvo antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose. Per 37 minutes 21 metų 213 cm ūgio vidurio puolėjas pataikė 6 dvitaškius iš 8 ir visas 8 mestas baudas. Taip pat jis po krepšiu sugriebė 9 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, perėmė kamuolį, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

Rezultatyviau J.Valančiūnas šį sezoną žaidė tik kovo 14-ąją, kai į „Memphis Grizzlies“ krepšį įmetė 23 taškus. 20 taškų jis taip pat buvo įmetęs rungtynėse su „Brooklyn Nets“.

J.Valančiūnas buvo tikras „Raptors“ vedlys pirmoje mačo pusėje, kai svečiai susikrovė 19 taškų pranašumą (57:38). Per pirmuosius du kėlinius jis pelnė 16 taškų. Po pertraukos tradiciškai jis nebebuvo toks rezultatyvus.

Po pertraukos „Raptors“ išbarstė solidžią persvarą, bet susitikimo pabaigoje pergalę išsaugojo savo rankose.

Dėl „Raptors“ žaidėjų atsipalaidavimo pyko vyriausiasis treneris Dwayne‘as Casey.

„Raptors“ komandoje DeMaras DeRozanas pridėjo 28, Kyle‘as Lowry – 16 taškų.

„Magic“ gretose žibėjo tiesioginis J.Valančiūno oponentas Nikola Vučevičius, pasižymėjęs 22 taškais (10/13 dvit.) ir sugriebęs 10 atšokusių kamuolių.

Juodkalniečiui tai buvo jau 36-asis dvigubas dublis šį sezoną.

Victoras Oladipo ir Jameeras Nelsonas pridėjo po 16 taškų.