D.Motiejūnas nepasinaudojo vieta starto penkete, „Rockets“ krito

18 tūkst. krepšinio gerbėjų Bruklino „Barclays Center" arenoje antradienio vakarą sulaukė dovanos iš palaikomos komandos - „Brooklyn Nets" (40/33) krepšininkai NBA reguliaraus sezono rungtynėse 105:96 (29:24, 25:27, 29:28, 22:17) nugalėjo „Houston Rockets" (49/24) ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

„Rockets" komandai išvyka į Brukliną nepasisekė.<br>AP nuotr.

2014-04-02 08:10, atnaujinta 2018-02-14 22:57

Nesėkmingai šis mačas susiklostė D.Motiejūnui - traumas besigydant puolėjams D.Howardui ir T.Jonesui, lietuvis antrą kartą šį sezoną gavo vietą starto penkete, tačiau jo pastangas sudegino greitai surinktos pražangos.

Lietuvos krepšininkas per pirmąsias tris minutes gavo dvi pražangas ir buvo priverstas atsisėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio. Vėliau Lietuvos krepšininkas dar du kartus buvo išleistas į aikštę, tačiau pasižymėdavo tik pražangomis.

Iš viso D.Motiejūnas žaidė 8 minutes, per kurias taškų nepelnė (0/2 dvit.), atkovojo du kamuolius ir surinko keturias pražangas.

Rezultatyviausiai Hjustono komandoje žaidė J.Hardenas, pelnęs 26 taškus (2/4 dvit., 2/6 trit., 16/16 baudų). C.Parsonsas ir J.Linas pelnė po 16 taškų, O.Ašikas (23 atk. kam.) 12.

14 pergalę namie iš eilės iškovojusią Bruklino komandą, kurios strategas J.Kiddas tapo geriausiu kovo mėnesio Rytų konferencijos treneriu, į pergalę vedė J.Johnsonas, įmetęs 32 taškus. S.Livingstonas pelnė 17 taškų, A.Blatche 13, D.Williamsas (6 rez. perd.) 12.

„Nets" komanda pagaliau įveikė varžovus iš Hjustono po 14 nesėkmingų bandymų.

Ketvirtadienį D.Motiejūnas turės galimybę susitikti su J.Valančiūnu - „Houston Rockets" komandos laukia išvyka į Torontą.