EUROLYGA

D.Motiejūnas taškų nepelnė, bet „Rockets“ šventė pergalę

Donatas Motiejūnas negalėjo pasigirti geromis rungtynėmis, tačiau jo atstovaujama „Houston Rockets“ komanda iškovojo dar vieną pergalę. Vietą atkrintamajame etape anksčiau užsitikrinę „Rockets“ krepšininkai po pratęsimo 130:125 (22:27, 47:25, 19:36, 29:29, 13:8) palaužė „Denver Nuggets“ ekipą.

„Rockets“ ir „Nuggets“ rungtynės.<br>AP nuotr.

Apr 7, 2014, 9:10 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 8:18 PM

D.Motiejūnas per beveik septyniolika minučių taškų nepelnė – jis prametė tris dvitaškius ir du baudos metimus. Lietuvis atkovojo tris kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

„Rockets“ žaidė be Dwighto Howardo ir Patricko Beverley. D.Howardas praleido jau aštuonis mačus, nes vis dar neatsigauna po čiurnos traumos.

Daugiausia liaupsių po rungtynių sulaukė ne Jamesas Hardenas (10 rez. perd.), pelnęs 32 taškus, bet Chandleris Parsonsas. Puolėjui sunkiai sekėsi į mesti, tačiau žaidėjui pavyko pasikinkyti sėkmę būtent tada, kai to labiausiai reikėjo – per pratęsimą.

Ch.Parsonsas per pratęsimą pelnė aštuonis taškus, o iš viso į savo sąskaitą surinko penkiolika.

J.Linas pelnė devyniolika taškų.

„Nuggets” komandoje daugiausia taškų surinko E.Fournieris. Jis pelnė 26 taškus, o A.Brookso sąskaitoje – 24-i taškai ir penkiolika rezultatyvių perdavimų. Q.Milleris pelnė 19 taškų.

„Rockets“ su 51-a pergale ir 25-iais pralaimėjimais užima ketvirtąją Vakarų konferencijos vietą, o „Nuggets“ (33/44) – vienuoliktąją.

nba-reguliarusis-sezonas-balandzio-6-osios-rungtynes.htm"="">nba-reguliarusis-sezonas-balandzio-6-osios-rungtynes.htm"" target="_blank">Kiti rezultatai.