LSKL čempionų titulą apgynė MRU krepšininkai

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) finale pasikartojo pernykštis scenarijus: čempionų titulą iškovojo Mykolo Romerio universiteto ekipa, 85:74 (20:18, 21:17, 16:27, 28:12) palaužusi Lietuvos sporto universiteto (LSU) rinktinę.

Gintaras Šiuparys

Apr 7, 2014, 11:54 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 7:45 PM

Vilniečius į pergalę vedė "Lietuvos ryto" puolėjas Gediminas Orelikas, pelnęs net 36 taškus. Krepšininkas per 37 minutes pataikė 8 iš 13 dvitaškių, 4 iš 9 tritaškių, 8 iš 11 baudų, sugriebė 7 kamuolius ir išprovokavo 10 pražangų.

MRU ekipa diktavo sąlygas pirmus du kėlinius - 41:35. Edo Nickaus auklėtiniai neįtikėtinais tritaškiais (pataikė 13 iš 26) po pertraukos atkūrė intrigą.

32-ąją minutę kauniečiai buvo išsiveržę į priekį 65:57, bet patys neišlaikė įtampos: iš pradžių buvo nubausti technine, o po to - ir nesportine pražangomis.

LSU ekipos suteikta proga pasinaudoję vilniečiai šovė į priekį 17:3 - 74:68. Po šio smūgio kauniečiai nebeatsitiesė.

Geriausiais finalo žaidėjais pripažinti G.Orelikas (MRU) ir Šarūnas Vingelis (LSU).