Eurolygos ketvirtfinalis: „Olympiakos“ sutriuškintas Madride

Antradienį prasidėjo vyrų krepšinio Eurolygos atkrintamosios varžybos. Dvi pirmosios ketvirtfinalio serijos prasidėjo Ispanijoje.

Rungtynių Madride akimirkos.<br>AFP/„Scanpix" nuotr.

Apr 15, 2014, 10:36 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 3:48 PM

Pirmojoje akistatoje „Barcelona“ iki didžiosios pertraukos vijosi Stambulo „Galatasaray“ komandą, tačiau antrojoje mačo pusėje ėmė diktuoti sąlygas ir iškovojo užtikrintą pergalę 88:61 (14:21, 19:14, 26:14, 29:12).

Nugalėtojams B.Nachbaras pelnė 19 taškų, J.C.Navarro 12, J.Pullenas ir B.Olsenas po 11, A.Tomičius (4 atk. kam., 6 rez. perd.) 10, J.Dorsey (11 atk. kam.) 8.

Turkijos komandai vienintelis C.Arroyo pelnė dviženklį taškų skaičių - 14. Tiesa, Puerto Riko krepšinio žvaigždė antrajame kėlinyje patyrė traumą ir aikštėje nebepasirodė. F.Aldemiras (7 atk. kam.) ir E.Arslanas įmetė po 9 taškus, M.Hairstonas ir E.Dudley po 6, P.Mensah-Bonsu 5.

Galingai šį sezoną rungtyniaujantis Madrido „Real“ susitinka su Eurolygos čempionais Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkais, kurie dabartinius varžovus nokautavo praėjusio sezono turnyro finale.

Pastaruosius du sezonus Eurolygoje triumafvęs Pirėjo klubas šį kartą patyrė skaudų antausį, turėjęs pripažinti šeimininkų pranašumą 88:71 (27:12, 21:29, 22:15, 18:15).

Nors jau nuo pirmojo kėlinio Madrido komandos pranašumas abejonių nekėlė, aikštėje netrūko susistumdymų ir techninių pražangų.

Nugalėtojams R.Fernandezas (6 atk. kam., 5 rez. perd., 8 išpr. praž.) pelnė 20 taškų, N.Mirotičius (6 atk. kam.) 15, S.Rodriguezas ir S.Lullas po 12, F.Reyesas 9.

Pirėjo komandai V.Spanoulis įmetė 18 taškų, G.Printezis 10, C.Simmonsas (7 atk. kam.) 8, K.Sloukas 7.

eurolyga-pirmieji-ketvirtfinalio-macai.htm"="">eurolyga-pirmieji-ketvirtfinalio-macai.htm"" target="_blank">Rezultatai.

Antrosios šių klubų dvikovos vyks irgi Ispanijoje ketvirtadienį, o kitos dvi ketvirtfinalio poros (Maskvos CSKA – Atėnų „Panathinaikos“ ir Milano „Emporio Armani“ – Tel Avivo „Maccabi“) žais trečiadienį ir penktadienį. Ketvirtfinalyje kovojama iki trijų pergalių.