Eurolygoje siautėjo S.Weemsas, italai išlygino serijos rezultatą

Penktadienį Eurolygos turnyre buvo žaidžiami antrieji ketvirtfinalio mačai. Antrąją nesėkmę patyrė Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ komanda. Ji išvykoje 50:77 nusileido Maskvos CSKA ekipai ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0:2.

CSKA ir „Panathinaikos“ rungtynių akimirka.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 18, 2014, 9:48 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 1:03 PM

Atėnų klubas pasiekė komandos rezultatyvumo antirekordą šio sezono Eurolygoje.

CSKA ekipa įtikinamą persvarą įgijo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 18:6. Trečiajame ketvirtyje Graikijos klubui pavyko sumažinti skirtumą iki 11 taškų (39:50). Tačiau rungtynių pabaigoje individualų šou pradėjęs S.Weemsas neleido suabejoti CSKA pergale.

„Panathinaikos“ klubui Jonas Mačiulis per 27 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškis, 1/3 tritaškis), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius ir kartą suklydo.

Rezultatyviausiai žaidė 15 taškų surinkęs R.Ukičius. 8 taškus pelnė L.Mavrokefalidis, 6 – J.Gistas.

CSKA ekipai 23 taškus (7/10 dvit., 3/4 trit.) pelnė amerikietis S.Weemsas. V.Micovas surinko 12 taškų, N.Krsričius – 10.

Kitose rungtynėse serijos rezultatą išlygino Milano „Emporio Armani“ komanda. Pirmąsias rungtynes pralaimėjusi, antrosiose Italijos komanda savo aikštėje 91:77 (25:17, 22:17, 19:21, 25:22) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ komandą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė 17 taškų pelnęs C.Jerrellsas. Po 13 surinko D.Mossas ir K.Kanguras.

„Maccabi“ ekipoje 16 taškų pelnė A.Tyus. 12 – D.Blu. 10 pridėjo T.Rice'as.