D.Lavrinovičius Ukrainoje pasižymėjo dvigubu dviženkliu

Antrąsias serijos rungtynes Kijeve komandos žais ketvirtadienį.

D.Lavrinovičius pelnė 12 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.<br>P.Mantauto nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-04-23 10:50, atnaujinta 2018-02-14 12:29

17 taškų prie pergalės prisidėjo latvis Janis Strielniekas, 12 - Darjušas Lavrinovičius, 9 - Michailas Anisimovas, 7 - Dainius Šalenga.

21 minutę (21:11) žaidęs D.Lavrinovičius pataikė 1 tritaškį iš 2, 4 dvitaškius iš 7 ir vienintelį baudos metimą, po krepšiais atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

15 minučių (15:03) aikštelėje praleidęs M.Anisimovas pataikė 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo visus 3 baudų metimus, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo ir tris sykius prasižengė.

D.Šalenga per 16 su puse minutės (16:24) prametė tritaškį, pataikė abu dvitaškius, realizavo 3 baudų metimus iš 5, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Igoris Zaicevas (16 tšk.), Denisas Lukašovas (13 tšk.) ir Kirilas Natiažka (9 taškai).