„TonyBet“ krepšininkai nugalėjo „Neptūną“ ir užėmė antrąją vietą

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate Prienų „TonyBet“ krepšininkai išvykoje 83:81 (17:11, 23:22, 21:20, 22:28) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus. Po šios pergalės „TonyBet“ turnyro lentelėje  užėmė antrąją vietą, o klaipėdiečiai - trečiąją.

V.Šeškaus komanda reguliariajame sezone užėmė antrą vietą.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

Apr 26, 2014, 7:26 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 11:54 AM

„Neptūnas“: J.Sinica ir M.Runkauskas po 16, M.Mažeika 12, V.Šarakauskas 11.

„TonyBet“: L.Kisielius 22, Ž.Janavičius 16, M.Lukauskis ir A.Valeika 10.

Ketvirtfinalyje „TonyBet“ žais su Utenos „Juventus“, o „Neptūnas“ su „Šiauliais“ komanda.

Kitose rungtynėse Kėdainių „Nevėžis“ 80:66 (20:20, 19:16, 21:18, 20:12) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą. Į ketvirtfinalio traukinį įšokę „Nevėžio“ krepšininkai varžysi su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

Rungtynės

„Neptūnas“: M.Mažeika, T.Brazeltonas, V.Šarakauskas, E.Ulanovas, V.Vasylius.

„TonyBet“: Ž.Janavičius, L.Kisielius, M.Lukauskis, V.Čepukaitis, M.Linkevičius.

3 min. pirmąsias dvi minutes komandoms taškų pelnyti nepavyko. Pirmasis „TonyBet“ taškų sąskaitą atidarė V.Čepukaitis. Netrukus į jo dvitaškį tuo pačiu atsakė E.Ulanovas.

5 min. Prieniškiai laimėjo atkarpą 8:2 ir išsiveržė į priekį 10:4.

7 min. Netrukus 5 taškais iš eilės atsakė klaipėdiečiai ir sumažino skirtumą iki minimumo (9:10).

10 min. Svečiai vėl pelnė 7 taškus be atsako ir atitrūko 17:11.

12 min. Antrojo kėlinio pradžioje klaipėdiečiai priartėjo iki 4 taškų (17:21).

15 min. Po J.Sinicos dvitaškio „Neptūnas“ persvėrė rezultatą 27:26. 16 min. Šeimininkai laimėjo atkarpą 4:1 ir išsiveržė į priekį 31:27. 17 min. Po D.Šeškaus tritaškio „TonyBet“ vėl persvėrė rezultatą (33:31).

20 min. Besibaigiant kėliniui prieniškiai padidino savo persvarą iki 7 taškų (40:33).

22 min. Po M.Linkevičiaus dvitaškio prieniškių persvara buvo jau dviženklė (47:36).

26 min. Po dviejų V.Vasyliaus baudos metimų „Neptūnas“ priartėjo iki 8 taškų (50:58).

30 min. Po trijų kėlinių „TonyBet“ pirmavo 61:53.

33 min. „TonyBet“ toliau didino skirtumą. Prasidėjus trečiajam kėliniui pirmavo jau 70:58.

36 min. Tačiau klaipėdiečiai nepasidavė. Jie laimėjo atkarpą 13:3 ir sumažino skirtumą iki 3 taškų (71:74).

40 min. Svečiai iškovojo pergalę 83:81.