„Raptors“ išlygino serijos rezultatą,J.Valančiūnas buvo tylesnis

Jonas Valančiūnas negalėjo pasigirti puikiu žaidimu, tačiau šypsojosi - „Toronto Raptors“ išlygino NBA pirmojo atkrintamųjų varžybų serijos rezultatą – 2:2. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį „Raptors“ krepšininkai Brukline sugebėjo palaužti labiau patyrusią „Nets“ komandą. Toronto ekipa pergalę šventė 87:79 (35:22, 16:22, 16:23, 20:12).

J.Valančiūnas (dešinėje) grumiasi su K.Garnettu.<br>AP nuotr.

Apr 28, 2014, 7:14 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 11:44 AM

J.Valančiūnas sužaidė 23 minutes ir pelnė šešis taškus, pataikydamas tris dvitaškius iš trijų. Lietuvis taip pat atkovojo šešis kamuolius, keturiskart prasižengė ir dukart suklydo.

„Raptors“ krepšininkus į priekį vedė DeMaras DeRozanas, pelnęs 24 taškus. Kyle'o Lowry sąskaitoje buvo 22 taškai.

Toronto komanda šiose rungtynėse sugebėjo iššvaistyti septyniolikos taškų pranašumą, tačiau ketvirtajame kėlinyje surakino „Nets“ krepšininkus, kurie iš žaidimo per lemiamą kėlinį pataikė vos tris iš septyniolikos metimų.

Kitos rungtynės trečiadieno vakarą vyks Toronte, o šeštasis mačas – vėl Brukline.

„Nets”: .Pierce'as 22, M.Teletovičius 12, D.Williamsas ir K.Garnettas po 10

„Raptors”: D.Derozanas 24, K.Lowry 22, A.Johnsonas 11...J.Valančiūnas 6