B.Veikalas Vokietijoje pelnė 19-a taškų

Per 32 žaidimo minutes (31:54) B.Veikalas pataikė 3 tritaškius iš 4, 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 28, 2014, 3:07 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 11:12 AM

Dvidešimt pirmą pergalę Vokietijos vyrų krepšinio čempionato XXXIII turo rungtynėse iškovojo penktąją vietą užimantis Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ klubas, namuose 81:77 (21:20, 27:20, 17:22, 16:15) įveikęs penkioliktojoje pozicijoje esančius Braunšveigo „New Yorker Phantoms“ (11 pergalių ir 22 pralaimėjimai) krepšininkus.

Starto penkete žaidęs lietuvis pelnė 19 taškų, gynyboje atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, išvengė klaidų, tačiau kartą prasižengė. Per 32 žaidimo minutes (31:54) B.Veikalas pataikė 3 tritaškius iš 4, 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5.

Po 15 taškų prie pergalės prisidėjo Ryanas Brooksas ir Jamelas McLeanas, 11 - Eugene'as Lawrence'as.

Tryliktąją vietą užimanti Ado Juškevičiaus Brėmerhafeno „Eisbaren“ (11/22) ekipa svečiuose 65:72 (21:18, 18:21, 14:21, 12:12) turėjo pripažinti vienuoliktojoje pozicijoje esančių Frankfurto „Fraport Skyliners“ (14/19) krepšininkų pranašumą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis į varžovų krepšį įmetė 4 taškus, gynyboje sugriebė vieną kamuolį, atliko tris rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 28 su puse žaidimo minutės (28:31) A.Juškevičius prametė visus 6 tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo abu baudų metimus.

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja Miuncheno „Bayern“ (28/4) klubas, o dvyliktąją vietą užimanti Tryro TBB (12/21) komanda, kurioje nebuvo registruotas Laurynas Samėnas, išvykoje 61:80 (14:25, 14:18, 23:22, 10:15) pralaimėjo keturioliktojoje pozicijoje esantiems Bairoito „Medi“ (11/22) krepšininkams.