D.Motiejūnas šildė suolą, „Rockets“ dramatiškai pralaimėjo

Kevinas McHale'as vėl neatsisuko į Donatą Motiejūną, kuris nuo suolo stebėjo itin įtemptas ir karštas „Houston Rockets“ bei „Portland Trail Blazers“ ekipų rungtynes. Pergalę šįkart namuose iškovojo „Blazers“ krepšininkai – 123:120 (23:29, 28:32, 28:23, 27:22, 17:14). Jie serijoje iki keturių pergalių išsiveržė 3:1. Tai buvo trečiasis mačas, pareikalavęs pratęsimo.

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Apr 28, 2014, 8:55 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 11:17 AM

Šeštadienį po jo pirmąją pergalę šventė „Rockets“ komanda.

Ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ turėjo nedidelį pranašumą, tačiau laiku bėgant jis ėmė tirpti. Įpusėjus kėliniui „Rockets“ pirmavo 94:91, tačiau tada D.Lillardas pataikė tritaškį (94:94).

Ekipos ėmė stumdytis dėl pranašumo. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti beveik tris minutes „Blazers“ pirmavo 102:97, bet J.Hardenas skirtumą išlygino, o vėliau ir suteikė ekipai pranašumą – 104:102.

Galiausiai gelbėtis buvo priversta Hjustono komanda. Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti aštuonias sekundes D.Wrightas pataikė du baudos metimus, išvesdamas „Blazers“ komandą 106:104.

Tačiau po trumpos pertraukėlės D.Howardas dėjimu baigė ataką, kuris, kaip paaiškėjo po trijų sekundžių, išplėšė pratęsimą.

Per pratęsimą „Rockets“ iš pradžių laikėsi, tačiau „Blazers“ krepšininkai spurtavo, kai N.Batumas pelnė penkis taškus iš eilės, o po du pridėjo D.Lillardas L.Aldridge'as – 119:112. Hjustono ekipa priartėjo 117:119. Netrukus šeimininkai vėl patraukė į priekį, tačiau „Rockets“ atkakliai priešinosi – po trijų T.Danielso baudos metimų Hjustono ekipa atsilikinėjo 120:121.

Iki mačo pabaigos buvo likusios devynios sekundės.

Šio laiko „Rockets“ savo naudai nepanaudojo ir „Blazers“ šventė pergalę 123:120.

„Rockets“: J.Hardenas 28, C.Parsonsas (8 atk. kam.) 26, D.Howardas (14 atk. kam.) 25

„Blazers“: L.Aldridge'as (10 atk. kam.) 29, N.batumas 25, D.Lillardas (8 rez. perd.)

Kitos rungtynės, kurios gali būti paskutinės Hjustono ekipai, vyks gegužės pirmąją.

nba-atkrintamosios-varzybos-balandzio-27-d-macai.htm"="">nba-atkrintamosios-varzybos-balandzio-27-d-macai.htm"" target="_blank">Kiti mačai.

„Nauja diena“: ar jau aiškūs „Eurovizijos“ favoritai?