NBA atkrintamosiose – maksimali įtampa ir alkūnių dūžiai

NBA atkrintamosiose varžybose įtampa pasiekė aukščiausią tašką. Net trijose porose prireiks lemiamų rungtynių, kai akistatų favoritėmis laikytos „Indiana Pacers“ ir „Oklahoma City Thunder“ išnešė sveiką kailį ir išgelbėjo sezoną. Dar bent vieneriomis rungtynėmis savo sezoną pratęsė ir „Golden State Warriors“.

May 2, 2014, 6:13 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 10:16 AM

Išgelbėjo galingas spurtas

„Indiana Pacers“ sirgaliai ketvirtojo kėlinio pabaigoje jau galvojo apie pirmosios vietos Rytų konferencijoje subliuškimą. Tačiau galingas spurtas išgelbėjo „Pacers“ – jie svečiuose nukovė „Atlanta Hawks“ 95:88 (22:20, 17:24, 27:20, 31:21) ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą (3:3).

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 3 min. „Hawks“ pirmavo 84:79 ir jau užčiuopė kelialapį į Rytų konferencijos pusfinalį.

Tačiau į lemiamą šturmą pakilo „Pacers“ puolėjas Davidas Westas. Amerikietis pelnė 8 taškus, o likusią susitikimo atkarpą Indianos ekipa laimėjo 16:4 ir šventė gyvybiškai svarbią pergalę.

D.Westas iš viso pelnė 24 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Paulas George‘as taip pat įmetė 24 taškus, Lance‘as Stephensonas (9 atk. kam.) pridėjo 21.

„Hawks“ komandai Jeffas Teague‘as surinko 29, Paulas Millsapas (18 atk. kam.) ir Louisas Williamsas – po 16 taškų.

Panašu, kad įtampa stipriai veikia abi komandas. Antrajame kėlinyje apsistumdė „Pacers“ gynėjas George‘as Hillas ir „Hawks“ puolėjas Mike‘as Scottas. Vienas kitam krepšininkai trinktelėjo alkūnėmis. Teisėjai „peštukus“ nubaudė techninėmis pražangomis.

Lemiamas serijos mačas vyks Indianoje.

Į pergalę vedė tandemas

Kevinas Durantas Memfyje neįskraidino nė vieno tritaškio, tačiau „Oklahoma City Thunder“ ekipa vis tiek 104:84 (25:17, 31:24, 26:20, 22:23) užtikrintai nugalėjo vietos „Grizzlies“ klubą. Serijos rezultatas – 3:3.

„Thunder“ į pergalę vedė lyderių K.Duranto ir Russello Westbrooko tandemas. K.Durantas pelnė 36 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Įdomu, kad puolėjas prametė visus šešis mestus tolimus metimus, bet prastą pataikymą iš trijų taškų zonos kompensavo 11-a tikslių dvitaškių iš 17-os.

R.Westbrookas prie pergalės pridėjo 25 taškus ir 9 atkovotus kamuolius, Reggie Jacksono sąskaitoje – 16 taškų.

„Grizzlies“ klubui Marcas Gasolis pelnė 17, Zachas Randolphas – 16, Jamesas Johnsonas – 15 taškų.

Lemiamas serijos mačas vyks Oklahomoje.

Per plauką nuo atsisveikinimo

Dramatišką pergalę pasiekė „Golden State Warriors“ klubas, namuose parklupdęs „Los Angeles Clippers“ ekipą 100:99 (25:25, 23:26, 22:16, 30:32).

Galėjusio išplėšti pergalę metimo galimybės „Clippers“ neturėjo.

„Warriors“ komandai Stephenas Curry (9 rez. perd.) pelnė 24, Andre Iguodala – 15, Draymondas Greenas (14 atk. kam.) – 14 taškų.

Pralaimėjusiems Jamalas Crawfordas surinko 19, Mattas Barnesas (11 atk. kam.) – 18, Blake‘as Griffinas (9 atk. kam.) – 17 taškų.