J.Valančiūnui ir „Raptors“ teks ruoštis septintosioms rungtynėms

Toronte susirinkę „Raptors“ sirgaliai buvo pasirengę džiūgauti, tačiau jų numylėtiniai tam priežasties nesuteikė. „Raptors“ jau penktadienio vakarą galėjo užsitikrinti vietą Rytų konferencijos pusfinalyje, tačiau Niujorke 83:97 (19:34, 22:26, 18:19, 24:18) nusileido „Brooklyn Nets“ ekipai. Jasono Kiddo treniruojama „Nets“ išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

J.Valančiūnas ir „Raptors“ buvo beveik bejėgiai prieš „Nets“ garvežį.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

May 3, 2014, 5:40 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 9:23 AM

Aikštės šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios atsiplėšė nuo varžovų. Svečių žaidimas pirmuosius du kėlinius buvo padrikas, o lyderiams nesisekė.

Trečiajame kėlinyje, po dviejų iš eilės Jono Valančiūno dėjimų „Raptors“ sumažino skirtumą iki 16 taškų (57:73), apsigynė nuo varžovų atakos, tačiau patys užpulti nesugebėjo.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai po K.Lowry tritaškio priartėjo iki 10 taškų, tačiau stebuklo šiose rungtynėse  „Raptors“ sukurti nepavyko.

J.Valančiūnas per pirmuosius du kėlinius pasižymėjo tik tuo, kad tris kartus prasižengė. Pirmuosius taškus jis pelnė trečiajame kėlinyje. Iš viso 21 metų 213 cm ūgio lietuvis pelnė 9 taškus (4/5 dvitaškiai, 1/2 bauda), atkovojo 9 kamuolius, 4 kartus prasižengė ir 3 kartus suklydo.

Rezultatyviausiai „Raptors“ ekipoje žaidė 28 taškus pelnęs D.DeRozanas. 11 surinko K.Lowry.

„Nets“ ekipai 23 taškus pelnė D.Williamsas. 17 taškų prie pergalės pridėjo J.Johnsonas, 13 – K.Garnettas.

Lemiamos rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Toronte.

Poros nugalėtoja pusfinalyje žais su čempionės titulą ginančia „Miami Heat“ komanda.