Prienuose „TonyBet“ ekipa 88:70 įveikė svečius iš Utenos

Prienų „TonyBet“ krepšininkai neturėjo daug vargo LKL ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse.  Antrąją vietą reguliariajame sezone užėmę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sekmadienį namuose 18 taškų skirtumu (88:70) įveikė Utenos „Juventus“ komandą.

May 4, 2014, 4:11 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 8:24 AM

Prienų komanda nuo pat pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą į savo rankas ir jau 5-ą minutę susikrovė dviženklį pranašumą (13:2). Šeimininkai nemažino apsukų ir antrajame kėlinyje jau pirmavo 20 taškų skirtumu (37:17).

Po Mindaugo Lukauskio tritaškio trečiajame kėlinyje "TonyBet" pranašumas pasiekė rekordinę 22 taškų ribą (62:40).

Antrasis ketvirtfinalio serijos (iki dviejų pergalių) mačas gegužės 8-ąją vyks Utenoje.

LKL atkrintamosios varžybos. Ketvirtfinalis. Pirmosios rungtynės.

Prienų „TonyBet“ -- Utenos „Juventus“ 88:70 (23:6, 20:21, 23:22, 22:21)

„TonyBet“: M.Linkevičius 18, M.Lukauskis 17, A.Valeika 15,  L.Kisielius 12.

„Juventus“: J.Hazellas 16, S.Kulvietis ir A.Viskontas po 15.

Mačo eiga:

Pirmasis kėlinys

1 min. 0:2 pirmuosius taškus įmetė „Juventus“ puolėjas S.Kulvietis.

3:2 M.Linkevičius tritaškiu persveria rezultatą šeimininkų naudai.

2 min. 5:2 po dviejų M.Lukauskio metimų „TonyBet“ tolsta.

3 min. 8:2 dar trys M.Linkevičiaus taškai.

4 min. 10:2 po A.Valeikos dvitaškio šeimininkai toliau bėga į priekį.

5 min. 13:2 po A.Valeikos dvitaškio  Prienų komandos persvara pirmąsyk dviženklė.

6 min. 15:2 po A.Valeikos dėjimo iš viršaus.           8 min. 18:2 po L.Kisieliaus tritaškio.

9 min. 18:4 „Juventus“ jau padarė 8 klaidas. N.Barinovas baudos metimais nutraukia svečių taškų badą.

10 min. 23:6 pirmąjį kėlinį laimi šeimininkai.

Antrasis kėlinys

11 min. 25:6 A.Valeika toliau terorizuoja svečių gynybą.

13 min. 25:10 S.Kulvietis dvitaškiu mažina šeimininkų pranašumą.

14 min. 25:12 Dar vienas taiklus S.Kulviečio metimas.

15 min. 27:12 M.Lukauskis tiksliai meta baudas.

16 min. 30:12 Po M.Linkevičiaus tritaškio šeimininkų persvara rekordinė - 18 taškų.

17 min. 33:17 po Utenos klubo legionieriaus J.Hazello tritaškio.

18 min. 35:17 prasiveržęs po svečių komandos krepšiu M.Lukauskis kala vinį iš viršaus.

37:17 po V.Čepukaičio metimo rekordinė 20 taškų šeimininkų persvara.

19 min. 39:24 Utenos krepšininkams pavyksta kelios atakos paeiliui.

20 min. 39:26 Svečiai po A.Matthewso metimo atsilieka jau tik 13 taškų.

43:27 V.Čepukaitis pataiko kartu su sirena ir po dviejų kėlinių "TonyBet" pirmauja 16 taškų.

Rezultatyviausi žaidėjai po dviejų kėlinių:

„TonyBet“: M.Linkevičius 11, A.Valeika 8, M.Lukauskis ir L.Kisielius po 7.

„Juventus“: J.Hazellas ir S.Kulvietis po 6, A.Viskontas 5.

Trečiasis kėlinys

21 min. 43:29 A.Matthewsas iš po krepšio mažina šeimininkų persvarą.

22 min. 46:29 M.Lukauskis smeigia tritaškį.

23 min. 46:33 svečiai vėl mėgina vytis.

24 min. 52:33 M.Linkevičius smeigia dar vieną tritaškį.

25 min. 55:35 po A.Valeikos dvitaškio su bauda šeimininkai vėl pirmauja 20 taškų skirtumu.

26 min. 57:36 S.Kulvietis atsako tritaškiu, bet čia pat Ž.Janavičius iš po krepšio vėl atstato Prienų komandos persvarą.

27 min. 59:38 po dar vieno Ž.Janavičiaus metimo iš baudos aikštelės naujas rekordas - šeimininkai pirmauja 21 tašku.

28 min. 62:40 M.Lukauskis smeigia dar vieną taiklų tritaškį.  Svečiai patiria nuostolių, nes aikštę šlubuodamas palieka E.Stsnionis.

29 min. 64:42. V.Šeškus prašo minutės pertraukėlės.

30 min. 66:47 po taiklaus J.Hazello tritaškio.

66:49 A.Viskontas dar mažina skirtumą. Prienų komanda pirmauja 17 taškų po trijų kėlinių.

Ketvirtasis kėlinys

31 min. 66:52 Svečiai nenuleidžia rankų ir po K.Sheardo tritaškio dar labiau mažina skirtumą.

32 min. 70:55 Komandos keičiasi taikliais metimais.

33 min. 72:57 M.Lukauskis taiklus nuo baudos metimų linijos.

36 min. 76:57 po M.Linkevičiaus ir A.Valeikos metimų.

37 min. 78:57 Šeimininkai du kartus po netaiklių atakų atkovoja kamuolį po varžovų krepšiu, kol galiausiai A.Valeika stoja prie baudos metimų linijos.

38 min. 78:60 S.Kulvietis pataiko septintą svečių komandos tritaškį.

39 min. 83:63 V.Čepukaitis kala kamuolį iš viršaus.

40 min. 88:70 Prienų komanda laimi rungtynes 18 taškų skirtumu.