Jungtinė lyga: „Lietuvos ryto“ varžovai - „Triumf“ žaidėjai

Paaiškėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos varžovai Jungtinės lygos ketvirtfinalyje. Jais tapo Liubercų „Triumf“ krepšininkai, kurie antradienį laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:1. Lemiamoje dvikovoje „Triumf“ 66:59 (22:20, 13:13, 9:8, 22:18) palaužė Sankt Peterburgo „Spartak“ ekipą.

D.Adomaičio auklėtiniai ketvirtfinalyje žais su „Triumf“ krepšininkais.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

May 6, 2014, 8:25 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 6:09 AM

„Lietuvos rytas“ į Jungtinės lygos ketvirtfinalį pateko automatiškai, kai užėmė antrąją A grupės vietą. „Triumf“ krepšininkams teko žaisti aštuntfinalio mačus. Liubercų ekipa reguliarųjį sezoną baigė trečioje B grupės vietoje.

Pirmąją aštuntfinalio dvikovą „Triumf“ pralaimėjo 57:74, tačiau namuose šventė pergalę atvirkščiu rezultatu – 74:57.

Likus žaisti tris minutes iki mačo pabaigos „Spartak“ komanda sumažino skirtumą, kai du baudos metimus po E.Valijevo techninės pražangos pataikė S.Burttas, o ataką J.Homanas baigė dvitaškiu – 49:53.

Po S.Burrto tritaškio „Spartak“ skirtumą sumažino 52:56, varžovai atsakė dvitaškiu, bet tada J.Homanas vėl pelnė du taškus (54:58). Šeimininkai likus žaisti porą minučių padarė klaidą ir „Triumf“ paprašė minutės pertraukėlės.

Po jos „Triumf“ išlaikė rimtį ir šventė pergalę, atvėrusią kelią į ketvirtfinalį.

„Spartak”: S.Burttas 21, J.Bostičius 17, J.Homanas (7 atk. kam.) 10

„Triumf”: C.Higginsas 18, E.Valijevas (7 atk. kam.) 14, M.Rakovičius 8

Ketvirtfinalio serija vyks iki trijų pergalių.

„Lietuvos rytas“ ir „Triumf“ ketvirtfinalio kovas pradės gegužės 17 dieną.