K.Duranto ir R.Westbrooko šou nubloškė „Clippers“

Atsiimdamas NBA naudingiausio sezono žaidėjo prizą Kevinas Durantas sakė mylįs Russellą Westbrooką kaip brolį ir yra pirmas, kuris užstoja jį nuo gausybės kritikos strėlių. Panašu, kad emocinga kalba įkvėpė abu krepšininkus, nes jų vedama „Oklahoma City Thunder“ ekipa atkrintamųjų varžybų antrajame etape namuose 112:101 (37:28, 24:28, 33:21, 18:24) patiesė „Los Angeles Clippers“ klubą.

Įpykęs K.Duranto ir R.Westbrooko tandemas nepaliko "Clippers" jokių vilčių.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 8, 2014, 8:42 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 4:54 AM

Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje iki keturių pergalių lygu 1:1.

K.Duranto ir R.Westbrooko tandemas žaidė tiesiog nesustabdomai ir surinko 56 proc. visos komandos taškų. Vos neatsitiko taip, kad abu jie aikštę būtų palikę su trigubais dviženkliais.

K.Durantas pelnė 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. R.Westbrooko sąskaitoje – 31 taškas, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Per visą NBA atkrintamųjų varžybų istoriją dar nė karto nebuvo taip, kad du vienos komandos žaidėjai būtų surinkę trigubą dviženklį.

Jiems geriausiai talkino po 14 taškų pridėję Thabo Sefolosha ir Serge‘as Ibaka.

„Clippers“ gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs J.J.Redickas, 17 pridėjęs Chrisas Paulas (11 rez. perd.), 15 įmetė Blake‘as Griffinas.

„Thunder“ įsibėgėjo pirmajame kėlinyje, vien per kurį K.Durantas pelnė 17 taškų. Tuo tarpu „Clippers“ lyderis Chrisas Paulas nesukrapštė nė taško.

Rungtynių viduryje įvyko incidentas. Sutrikus elektros energijos tiekimui, likus žaisti 27,2 sek. iki antrojo kėlinio pabaigos užgeso beveik visos arenos šviesos. Tiesa, iki pertraukos treneriai sutiko žaisti prie minimalaus apšvietimo.

Trečiojo kėlinio teko palaukti ilgiau nei įprasta, nes užtruko tvarkymo darbai.

Gyvai: kandidatų komentarai po pirmojo prezidento rinkimų turo