M.Kalniečio klubas sugadino CSKA Pergalės minėjimo dieną

Rusijos kariuomenės simbolis Maskvos CSKA klubas neprisijungė prie švenčiančiųjų Pergalės minėjimo dieną parado. Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda pirmosiose Jungtinės lygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse išvykoje patiesė CSKA rezultatu 87:83 (6:20, 27:24, 28:23, 26:16).

M.Kalnietis nežibėjo, tačiau jo indėlio komandai nepritrūko.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

May 9, 2014, 6:36 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 3:09 AM

„Lokomotiv“ tragiškai pradėjo rungtynes ir pirmąjį ketvirtį pralaimėjo dviženkliu skirtumu (6:20), o daugiau nei tris kėlinius turėjo vytis varžovus.

Tačiau ketvirtajame kėlinyje „Lokomotiv“ pasiekė savo, perėmė iniciatyvą ir iškovojo labai svarbią pergalę.

Prie jos lietuvis M.Kalnietis per 19 minučių prisidėjo 2 taškais (1/1 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

Įžaidėjo tautietis S.Jasaitis dėl legionierių limito nerungtyniavo.

„Lokomotiv“ gretose žibėjo amerikiečiai. Marcusas Williamsas nugalėtojams pelnė 22 taškus ir pataikė net 6 tritaškius iš 8. Derricko Browno sąskaitoje – 20 taškų.

CSKA komandoje Nenadas Krstičius surinko 16 taškų, Milošas Teodosičius (0/2 dvit., 1/6 trit., 9/10 baud.) ir buvęs žalgirietis Sonny Wemmsas pridūrė po 12 taškų.

Antrosios serijos iki trijų pergalių rungtynės šeštadienį vėl vyks Maskvoje.