„Lokomotiv“ siautėja Maskvoje - ir vėl nugalėjo CSKA komandą

Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkai Jungtinėje lygoje siaučia. Jie antrą kartą Maskvoje ketvirtfinalyje privertė pralaimėti favoritus CSKA žaidėjus. Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio klubas antrosiose rungtynėse 81:66 (20:15, 18:20, 27:11, 16:20) nugalėjo Ettore Messinos auklėtinius, kurie nepadarė išvadų po pirmojo pralaimėjimo.

M.Kalnietis pelnė septynis taškus.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

May 10, 2014, 6:23 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 2:22 AM

Pirmąjį mačą „Lokomotiv“ laimėjo 87:83. Serijoje iki trijų pergalių „Lokomotiv“ pirmauja 2:0.

Šiose rungtynėse „Lokomotiv“ Maskvos krepšininkus pražudė trečiajame kėlinyje, kai be atsako sumetė šešiolika taškų.

M.Kalnietis per 20 minučių pelnė septynis taškus, pataikydamas vieną dvitaškį ir vieną tritaškį iš tiek pat galimų bei pridedamas du taiklius baudos metimus iš trijų. Jis taip pat atkovojo keturis kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo.

S.Jasaitis registruotas nebuvo.

„Lokomotiv“ krepšininkai jau pirmajame kėlinyje pademonstravo, kad nori tokios pat baigties, kokia buvo praėjusiame mače. Po M.Williamso tritaškio Krasnodaro ekipa pirmąjį ketvirtį baigė 15:20.

CKSA krepšininkai mynė varžovams ant kulnų antrajame kėlinyje ir po A.Voroncevičiaus metimo, likus žaisti porą minučių, rezultatą išlygino 33:33. Krasnodaro ekipa neleido varžovams perimti iniciatyvos ir į didžiąją pertrauką išėjo su mažesniu pranašumu, bet priekyje 38:35.

Trečiajame kėlinyje M.Williamsas tritaškiu inicijavo spurtą. Jis pelnė devynis taškus be atsako. Prie prisidėjo po metimą pataikę R.Hendrixas ir K.Simonas. Po pastarojo tritaškio „Lokomotiv“ pirmavo 63:46. Iki kėlinio pabaigos „Lokomotiv“ pridėjo dar du taškus.

Ketvirtajame kėlinyje „Lokomotiv“ komanda per daug nesinervino, todėl kontroliavo situaciją ir galiausiai šventė antrąją pergalę Maskvoje.

CSKA: S.Weemsas 16, A.Voroncevičius 13, N.Krstičius 11, V.Fridzonas 10, V.Chriapa 6, A.Kaunas 5, J.Pargo 3, M.Teodosičius 2.

„Lokomotiv“: M.Williamsas 24, K.Simonas (7 rez. perd.) 18, A.Maričius 12, D.Brownas 8, M.Kalnietis 7, R.Hendrixas 6, V.Lichodejus 4, A.Ponkrašovas 2.