„Clippers“ nesutramdė nei K.Duranto šou, nei 22 taškų deficitas

„Oklahoma City Thunder“ krepšininkai Los Andžele pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 29:7, o NBA sezono MVP Kevinas Durantas į savo sąskaitą įsirašė 40 taškų. Tačiau net šie skaičiai negarantavo pergalės. Atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos pusfinalyje „Los Angeles Clippers“ namie 101:99 (32:15, 25:31, 18:17, 24:38) palaužė „Thunder“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:2.

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

May 12, 2014, 5:42 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 1:41 AM

„Išleidome tokią pergalę. Jau galėjome kontroliuoti seriją“, – apie ranka pasiekiamą serijos rezultatą 3:1 po mačo nusivylęs kalbėjo K.Durantas.

Solidžią persvarą greitai įgiję „Thunder“ taip pat žaibiškai ją ir išbarstė. Jau antrojo ketvirčio viduryje komandas skyrė vos 5 taškai (39:34).

Tiesa, Oklahomos klubas atstatė dviženklį pranašumą ir ketvirtojo kėlinuko pradžioje sukaupė apčiuopiamą skirtumą (82:66), bet Darreno Collisono ir Blake‘o Griffino tandemas, per likusias 9 mačo minutes pelnęs 22 taškus (atitinkamai 12 ir 10), padovanojo „Clippers“ aistruoliams šventę.

Kai po 40 minučių gaudynių Los Andželo ekipa atsidūrė priekyje, paskutinėmis sekundėmis „Thunder“ buvo priversti gelbėtis (99:101). Likus porai sekundžių iki susitikimo pabaigos iniciatyvos ėmėsi Russellas Westbrookas, bet jo mestas tritaškis buvo netaiklus. Metimą bandęs taisyti Serge‘as Ibaka ir nepataikė, ir nespėjo pamušti kamuolio laiku.

Paskutiniajame ketvirtyje iki tol siautėjęs K.Durantas pataikė 4 metimus iš 5, bet svarbiausiu metu buvo „uždarytas“. Tai padarė „Clippers“ įžaidėjas Chrisas Paulas. Po desperatiškų veiksmų ginantis prieš NBA sezono MVP, Los Andželo klubo trenerio Doco Riverso nurodymus netikėtai įvykdė būtent įžaidėjas.

Rungtynes K.Durantas baigė savo sąskaitoje turėdamas 40 taškų ir 8 klaidas, R.Westbrookas (8 rez. perd.) pridėjo 27, Reggie Jacksonas – 10 taškų.

Nugalėtojams B.Griffinas (9 atk. kam.) pelnė 25, Ch.Paulas (10 rez. perd.) – 23, D.Collisonas ir Jamalas Crawfordas – po 18 taškų.

Penktosios serijos rungtynės vyks antradienį Oklahomoje.