„Lokomotiv“ svajonę patiesti CSKA sugriovė trečiasis kėlinys

Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkai po dviejų kėlinių pirmavo 8 taškais, turėjo iniciatyvą savo rankose ir ryžtingai keliavo Jungtinės lygos pusfinalio link, tačiau Maskvos CSKA klubas parodė charakterį ir fantastiškai sužaidęs trečiąjį kėlinį svečiuose parklupdė Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio ekipą 79:78 (20:23, 14:19, 28:12, 17:24).

M.Kalnietis fantastiškai dalijo rezultatyvius perdavimus, bet to pergalei nepakako.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

May 23, 2014, 8:41 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 2:20 PM

Ketvirtfinalio serijos rezultatas lygus - 2:2. Ją „Lokomotiv“ pradėjo dviem pergalėmis Maskvoje ir buvo per žingsnį nuo triumfo, tačiau namų aikštelėje pralaimėjo abu mačus.

Lemiamas mačas gegužės 26-ąją vyks Maskvoje. Pusfinalyje poros nugalėtojo laukia Kazanės „Uniks“.

Kitame pusfinalyje susitinka Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir „Nižnij Novgorod“.

Krasnodare „Lokomotiv“ sužlugdė tragiškasis trečiasis kėlinys, kurį dviejų lietuvių klubas pralaimėjo net 12:28.

M.Kalnietis pralaimėjusiems per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko net 9 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 2 ir suklydo 3 kartus.

Rezultatyviausiai Krasnodaro klube žaidė 18 taškų įmetęs Krunoslavas Simonas, po 13 pridėjo Richardas Hendrixas ir Valerijus Lichodejus.

S.Jasaitis „Lokomotiv“ gretose neregistruojamas nuo gegužės 3 dienos.

CSKA komandai Nenadas Krstičius pelnė 26, Milošas Teodosičius (6 rez. perd.) – 17, Viktoras Chriapa – 13, Sonny Weemso sąskaitoje – 8 taškai.