Įspūdingas P.George'o žaidimas padėjo „Pacers“ nugalėti „Heat“

„Indiana Pacers" prigriebė šiaudą. P.George'o vedamas Indianos klubas namie 93:90 (22:16, 11:26, 31:15, 29:33) palaužė „Miami Heat" krepšininkus ir sušvelnino Rytų konferencijos finalo serijos rezultatą 2:3.

May 29, 2014, 8:26 AM, atnaujinta Feb 13, 2018, 10:09 AM

Svečiai trečiajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą (48:37), tačiau po didžiosios pertraukos įsišėlęs P.George'as per trečiąjį kėlinį pelnė 10 taškų, o per ketvirtąjį - net 21 ir padėjo „Pacers" dar pratęsti seriją.

Iš viso P.George'as pelnė 37 taškus (15/28 metimų), atkovojo ir perėmė po 6 kamuolius. D.Westas (9 atk. kam.) įmetė 19 taškų, L.Stephensonas 12, R.Hibbertas (13 atk., kam.) 10.

Majamio komandai Ch.Boshas (10 atk. kam.) pelnė 20 taškų, R.Lewisas ir D.Wade'as (8 atk. kam.) po 18, R.Allenas 15. Vienas prasčiausių rungtynių sužaidė „Heat" lyderis L.Jamesas, kuris per 24 min. pelnė tik 7 taškus (2/10 metimų), atkovojo du kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo ir prasižengė penkis kartus.

Septyni pelnyti taškai atkrintamosiose varžybose - prasčiausias rezultatas per L.Jameso karjerą. Iki šiol nerezultatyviausios L.Jameso rungtynės atkrintamosiose varžybose užfiksuotos 2011 metais, kai pelnė 8 taškus.

Šeštosios serijos rungtynės vyks penktadienį Majamyje.