D. Motiejūnas pašalino J. Valančiūno klubą rezultatyviausiu maču

Donatas Motiejūnas įsibėgėja NBA Vasaros lygoje Las Vegase. Rezultatyviausias jo mačas turnyre iš kovų dėl nugalėtojų trofėjaus eliminavo Jono Valančiūno „Toronto Raptors“ klubą.

Jul 17, 2014, 7:22 AM, atnaujinta Feb 11, 2018, 10:24 PM

Houston Rockets“ šventė pergalę 93:77 (17:31, 13:25, 27:5, 36:16) ir pateko į aštuntfinalį, kur susitiks su „Cleveland Cavaliers“.

Keisčiausia, jog antrojo kėlinio pabaigoje „Raptors“ dar pirmavo net 29 taškų skirtumu – 56:27.

Vis dėlto tragiškas kanadiečių žaidimas po pertraukos leido „Rockets“ panaikinti įspūdingą deficitą.

D.Motiejūnas per 25 minutes pelnė 18 taškų (6/7 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.). Iki pertraukos puolėjas pelnė 11 taškų, po jos – 7-is.

Lietuvis taip pat atkovojo 7 atšokusius kamuolius, kartą suklydo ir tris sykius prasižengė.

D.Motiejūnui geriausiai talkino Isaiah Canaanas, taip pat įmetęs 18 taškų.

„Raptors“ gretose išsiskyrė Dwightas Buycksas, kurio sąskaitoje 24 taškai.

Lietuvos pilietybės siekiantis puolėjas Johnas Shurna per 27 minutes pasižymėjo 8 taškais ir atkovojo 4 kamuolius.

Pernai tapęs naudingiausiu Las Vegaso Vasaros lygos žaidėju, šiemet J.Valančiūnas joje nerungtyniauja.

D.Motiejūnas prie Lietuvos rinktinės pasiruošimo pasaulio čempionatui Ispanijoje prisijungs liepos 22-ąją.