D. Motiejūnas ir „Rockets“ - NBA vasaros lygos finale

Už Atlanto tęsiasi NBA vasaros lygos turnyras. Pusfinalio rungtynėse „Houston Rockets“ komanda 83:79 (17:17, 24:23, 27:22, 15:17) nugalėjo „Charlotte Hornets“ komandą ir žengė į finalą.

D.Motiejūnas buvo vienas rezultatyviausių nugaltojų komandoje.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

Jul 21, 2014, 8:06 AM, atnaujinta Feb 11, 2018, 8:28 PM

Lietuvis Donatas Motiejūnas ir vėl išsiskyrė naudingu žaidimu. Jis per 31 minutę pelnė 18 taškų (6/12 dvitaškiai, 6/8 baudos) ir atkovojo 13 kamuolių.

Tai buvo trečiasis D.Motiejūno dvigubas dviženklis iš eilės.

Už lietuvį daugiau taškų pelnė tik I.Canaanas – 24. 12 taškų prie pergalės pridėjo N.Johnsonas.

„Hornets“ ekipoje 27 taškus surinko P.Hairstonas. J.Davisas pelnė 18 taškų ir atkovojo 14 kamuolių. 9 taškus pelnė N.Vonlehas. Jis taip pat atkovojo16 kamuolių.

Finale „Rockets“ žais su „Sacramento Kings“ krepšininkais. Jie pusfinalyje 74:62 (18:11, 27:13, 13:24, 16:14) nugalėjo „Washington Wizards“ komandą.

Šiai ekipais atstovauja lietuvių kilmės kanadietis Nikas Stauskas. Jis nugalėtojams per 32 minutes pelnė 7 taškus (2/11 dvitaškiai, 1/6 tritaškis), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.