20-metį minintiems „Šiauliams“ - Kijevo „Budivelnyk“ egzaminas

Klubo įkūrimo dvidešimtmetį minintis krepšinio klubas „Šiauliai“ šią sukaktį paminės dvejomis rungtynėmis su Kijevo „Budivelnyk“ ir Klaipėdos „Neptūnu“.

Rungtynių akimirka<br>R.Vitkaus nuotr.

Ričardas Vitkus

2014-09-08 21:48, atnaujinta 2018-02-09 17:13

Pirmadienį sezonui besiruošiančius šiauliečius egzaminavo Kijevo „Budivelnyk“ komanda.

Šios rungtynės vyko iškart po iškilmingo minėjimo skirto „Šiaulių“ klubo 20-mečiui paminėti.

Gerai nusiteikę šiauliečiai rungtynes pradėjo puikiai ir iškart išsiveržė į priekį. Nemažindami tempo šiauliečiai penktąją minutę jau pirmavo 14:6. Pirmąjį kėlinį „Šiauliai“ laimėjo 26:18.

Iniciatyvos šiauliečiai neatidavė ir antrajame kėlinyje, po kurio švieslentėje jau degė skaičiai 51:40 krepšinio klubo „Šiauliai“ naudai.

Po didžiosios pertraukos šiauliečiai ir toliau spaudė varžovus, todėl po trečiojo kėlinio jau pirmavo 71:53.

Ketvirtajame kėlinyje taip pat kovingai rungtyniavę šiauliečiai šventė galutinę pergalę 84:76.

Nugalėtojams Jonathanas Lee pelnė 18 taškų (5 rez. perd.), Ryanas Olanderis – 14 (6 atk. kam.), Rokas Giedraitis – 10, Julius Jucikas - 9.

Pralaimėjusiems 24 taškus įmetė Oleksandras Kolčenka, Vitalijus Malčevskis - 11, Maksimas Ivšinas - 10.

Antradienį vakare „Šiauliai“ susitiks su Klaipėdos „Neptūnu“. Iš pradžių buvo planuota, kad rungtynės prasidės 18 valandą.

Tačiau sužinojus, kad tuo pačiu metu Lietuvos rinktinė kovos su Turkija dėl patekimo į pasaulio krepšinio čempionato pusfinalį, rungtynių „Šiauliai” - „Neptūnas“ laikas buvo pavėlintas. Šios rungtynės prasidės 20 val. 30 min.