„Neptūnui“ Rusijos vicečempionai buvo neįkandami

Naujam krepšinio sezonui besiruošianti Klaipėdos „Neptūno“ komanda namuose sužaidė dar vienerias draugiškas rungtynes. Šįkart klaipėdiečių varžovai buvo Rusijos vicečempionai ir Eurolygos dalyviai - Žemutinio Naugardo „Nižnyj Novgorod“ krepšininkai. Pergalę po permainingos kovos rezultatu 77:70 (17:15, 27:20, 10:21, 25:12) šventė buvusio garsaus Latvijos krepšininko Ainaro Bagatskio treniruojami rusai, rašo bcneptunas.lt.

V.Vasylius pelnė 10 taškų.<br>G.Šiupario nuotr.

2014-09-12 23:34, atnaujinta 2018-02-09 16:09

Pirmus du kėlinius virė nuožmi kova, tačiau trečiąjį kėlinį varžovai laimėjo rezultatu 21:10 ir susikrovė solidžią persvarą – 65:45. Lietuvos vicečempionai taip pat nepasimetė – surengė spurtą net 14:0 ir gerokai priartėjo 59:66. Buvo atkurta intriga.

Visgi, rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė ir pergalę šventė svečiai.

Rusijos ekipą į pergalę vedė Artsiomas Parakhovskis, pelnęs 18 taškų, Taylor‘as Rochestie pridėjo 13, Trey Thompkins – 12, Barence Kinsey – 11 taškų.

Iš neptūniečių išsiskyrė Arnas Butkevičius, pelnęs 12 taškų, Deividas Gailius pridėjo 11, Valdas Vasylius – 10, Michailas Anisimovas – 9, Simas Galdikas ir Martynas Mažeika – po 7, Justas Sinica ir Mindaugas Girdžiūnas – po 6, Donatas Zaveckas – 2 tšk.

Tai jau buvo trečiosios neptūniečių draugiškos rungtynės. Prieš tai Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 78:67 nugalėjo Ukrainos čempionus Kijevo „Budivelnyk“ krepšininkus ir išvykoje rezultatu 102:59 sutriuškino „Šiaulių“ ekipą.