EUROLYGA 2023

„Šiauliai“ pralaimėjo ir trečiąsias rungtynes V. Garasto turnyre

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 2 0 207:148

Šiauliečiai patyrė dar vieną nesėkmę.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo
Šiauliečiai patyrė dar vieną nesėkmę.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo
Daugiau nuotraukų (1)

BNS ir lrytas.lt inf.

Sep 18, 2014, 9:20 PM, atnaujinta Jan 30, 2018, 12:17 PM

Palangos sporto arenoje vykstančio keturių ekipų grupės turnyro autsaiderių susitikime „Šiaulių“ krepšininkai ketvirtadienį 70:72 (18:19, 16:12, 21:17, 15:24) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiai Ukrainos čempionei Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) ekipai.

19 taškų pralaimėjusiems, kurie nukrito į ketvirtąją vietą grupėje, pelnė Rokas Giedraitis, 11 - Jonathanas Lee, 8 - Gintaras Leonavičius, po 7 - Ryanas Olanderis ir Martynas Linkevičius.

Trečiąją vietą grupėje užėmusioje Kijevo komandoje išsiskyrė 22 taškus pelnęs Denisas Lukašovas.

Šios abi komandos po poilsio dienos liks Palangoje ir su „Ventspils“ (Latvija) bei Dniepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) klubais tęs kovą dėl 5-8 vietų.

Palangos sporto arenoje vykstančio keturių ekipų grupės turnyro lyderių dvikovoje susitinka Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) bei Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos.

Palangos grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 2 0 207:148

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 2 0 162:114

----------

3. Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) 1 2 196:249

4. Šiaulių „Šiauliai“ 0 3 208:262

Uostamiesčio „Švyturio“ arenoje vykstančio keturių komandų turnyro autsaiderių dvikovoje „Ventspils“ krepšininkai 89:66 (20:23, 21:21, 29:11, 19:11) nugalėjo Dniepropetrovsko „Dnipro“ ekipą, kurią treniruoja Valdemaras Chomičius, ir užėmė trečiąją vietą.

Šios grupės lyderių dvikovoje ketvirtadienį susitinka praėjusio sezono LKL finalininkai - Kauno „Žalgiris“ ir Klaipėdos „Neptūnas“.

„Švyturio“ grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Kauno „Žalgiris“ 2 0 160:136

2. Klaipėdos „Neptūnas“ 2 0 202:185

----------

3. Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) 1 2 246:240

4. Dniepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) 0 3 230:277

Po dvi stipriausias grupių komandas Klaipėdoje žais dėl 1-4 vietų, o trečią ir ketvirtą vietas pirmojo etapo grupėse užėmusios ekipos Palangoje tęs kovą dėl 5-8 vietų.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
„Lietuva tiesiogiai“: Irano ataka – kaip atsakys Izraelis?