Lietuviai blankiai startavo Vokietijos čempionate

B.Veikalas pelnė 6, S.Serapinas - 3 taškus, o abu lietuviški klubai patyrė nesėkmes.<br>123rf.com asociatyvi nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Oct 3, 2014, 10:00 AM, atnaujinta Jan 28, 2018, 6:41 PM

Nesėkme aštuoniolikos ekipų 2014-2015 metų Vokietijos vyrų krepšinio pirmenybių sezoną pradėjo dviejų lietuvių atstovaujamas Bonos „Telekom Baskets“ klubas, ketvirtadienį svečiuose 81:88 (22:21, 19:21, 20:15, 20:31) turėjęs pripažinti Liudvigsburgo „MHP Riesen“ krepšininkų pranašumą.

Tadas Klimavičius mačui nebuvo registruotas, o Benas Veikalas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 6 taškus, gynyboje atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei trissyk prasižengė. Per 21 su puse žaidimo minutės (21:35) pataikė 2 tritaškius iš 5 bei prametė vienintelį dvitaškį.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Ryanas Brooksas (19 tšk.) bei Angelo Caloiaro (18 tšk.).

38 taškais prie pergalės prisidėjo Kerronas Johnsonas, 14 - Patrickas Flomo.

Veisenfelso „Mitteldeutscher BC“ komanda su Simonu Serapinu pirmojo turo mačą išvykoje ketvirtadienį 63:86 (15:22, 19:21, 13:20, 16:23) pralaimėjo Miuncheno „FC Bayern“ krepšininkams.

Lietuvis per 27 minutes (27:03) pelnė 3 (tritaškiai 1/3) taškus, gynyboje sugreibė 2 kamuolius bei surinko 4 asmenines pražangas.

10 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Christianas Standhardingeris, 9 – Malte'as Schwarzas.

Miuncheno ekipoje rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Vladimiras Štimacas (14 tšk) ir Robinas Benzingas (13 taškų).