R. Alijevo debiutas paženklintas „Šiaulių“ pergale

„Šiaulių“ krepšininkai turėjo gerokai pasistengti kol namuose tik antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Mažeikius“ 110:97 (23;26, 29:31, 23:11, 35:27).

LKL rungtynėse šeštadienį Šiaulių krepšininkai 110:97 pranoko Mažeikių klubą.<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 4, 2014, 7:55 PM, atnaujinta Jan 28, 2018, 2:27 PM

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Pauliaus Beliavičiaus vedami „Mažeikiai“ po dviejų kėlinių buvo priekyje – 57:52.

Sužaidus dvi minutes trečiajamė kėlinyje Roko Giedraičio tritaškis ir Juliaus Juciko baudų metimai vėl sumažino deficitą iki minimumo (61:62).

Du tolimi metimai ketvirto kėlinio pradžioje leido aikštelės šeimininkams įgyti 11 taškų persvarą (84:73).

Daugiausia taškų - 23 - nugalėtojams pelnė Vytautas Šulskis, pataikęs 5 tritaškius iš 8.

Jonathanas Lee pelnė 19 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. 18 taškų Šiaulių komandai pelnė Rokas Giedraitis, 16 - Julius Jucikas, 15 - Ryanas Olanderis.

5 taškus šeimininkams įmetė pirmąsias rungtynes Šiaulių klube žaidęs R.Alijevas.

Patyręs įžaidėjas tik šį savaitgalį prisidėjo prie komandos ir rungtynėms apšilinėti pradėjo dar neturėdamas savo naujos ekipos marškinėlių. Tik prieš pat mačą jis gavo aprangą, pažymėtą 33 numeriu.

Per 12 min. aikštėje R.Alijevas pelnė 5 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Mažeikiams“ net 31 tašką pelnė Paulius Beliavičius. Darius Tarvydas pridėjo 19 taškų, Eigirdas Žukauskas - 13.