Beveik po metų į aikštę grįžęs K. Bryantas vėl skriaudė varžovus

„Lakers“ – „Nuggets“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Oct 7, 2014, 8:43 AM, atnaujinta Jan 28, 2018, 8:06 AM

Neįtikėtini Kobe Bryanto metimai atsilošus iš vidutinio nuotolio vėl skrodžia tinklelį.

NBA superžvaigždė dėl sunkios kelio traumos paskutinį kartą aikštelėje pasirodė gruodžio 17-ąją. Iš viso praėjusį sezoną jis sužaidė vos 6 rungtynes. Bet po ilgos pertraukos grįžęs „Los Angeles Lakers“ vedlys vėl skriaudžias varžovus.

Pirmosiose pasiruošimo sezonui rungtynėse „Lakers“ 98:95 (27:29, 24:25, 25:18, 22:23) San Diego kazino nugalėjo „Denver Nuggets“ ekipą.

Rungtynes starto penkete pradėjęs K.Bryantas per 21 minutę pelnė 13 taškų (5/12 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo ir prasižengė po 3 kartus.

Gynėjas pelnė pirmuosius „Lakers“ taškus. Tiesa, ketvirtajame kėlinyje 18 metų Los Andžele rungtyniaujantis klubo simbolis trenerio sprendimu nežaidė.

K.Bryantą rezultatyvumu tik paskutinėmis sekundėmis aplenkė Jordanas Clarksonas, pelnęs 14 taškų. Edas Davisas pridėjo 12, Steve‘as Nashas – 11, naujokai Carlosas Boozeris bei Jeremy Linas (10 rez. perd.) – atitinkamai 6 ir 1 tašką.

Beje, K.Bryanto +/- rodiklis (komandos įmestų ir praleistų taškų skaičius krepšininkui esant aikštelėje. – Red.) buvo didžiausias visoje komandoje.

„Nuggets“ klubui buvęs žalgirietis Ty Lawsonas surinko 14, rusas Timofejus Mozgovas – 13, Gary Harrisas – 11 taškų.

Naują penkerių metų 60 milijonų JAV dolerių vertės sutartį pasirašęs puolėjas Kennethas Fariedas pasižymėjo 6 taškais.