D. Blattui galvos skausmą kėlęs D. Rose'as „Cavaliers“ nesužeidė

Tel Avivo „Maccabi“ klubą vasarą už nugaros palikęs ir į NBA persikėlęs Davidas Blattas ir toliau derina „Cleveland Cavaliers“ stygas. Pirmadienį „Cavaliers“ iškovojo 5-ąją pergalę per šešis pasirengimo NBA sezonui mačus, kai 107:98 (21:17, 30:32, 31:26, 25:23) nugalėjo „Chicago Bulls“ ekipą.

Buvęs „Maccabi“ treneris D.Blattas stygiuoja iš anksto viena NBA favoričių vadinamos „Cavaliers“ ekipos žaidimą.<br>AP nuotr.

Oct 21, 2014, 8:45 AM, atnaujinta Jan 25, 2018, 7:00 AM

Pastaroji džiaugėsi Derricko Rose'o žaidimu. Traumų nukamuotas „Bulls“ lyderis pademonstravo, kad įsibėgėja ir sezonui bus pasirengęs tinkamai. Jis savo žaidimu kėlė galvos skausmą „Cavaliers“ gynybai. Krepšininkas pelnė 30 taškų.

D.Rose'ui talkino Pau Gasolis ir T.Gibsonas. Pirmasis atkovojo aštuonis kamuolius ir pelnė 12 taškų. Tiek pat jų pelnė ir T.Gibsonas.

Tradiciškai didžiausia atrakcija arenoje buvo LeBronas Jamesas, tačiau ne jis tapo vakaro žvaigžde. 38 minutes žaidęs Kyrie Irvingas pademonstravo, kad supranta D.Blatto reikalavimus. Jis atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir pelnė 28 taškus.

22 taškus pelnė ir 8 kamuolius atkovojo po krepšiais grūmęsis Andersonas Varejao. L.Jameso sąskaitoje – 18 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai.

Didžiojo trejeto (kartu su L.Jamesu ir K.Irvingu) narys Kevinas Love atkovojo 13 kamuolių ir pelnė 9 taškus.

Kiti rezultatai:

„Washington Wizards“ - „New Orleans Pelicans“ 84:88 (14:28, 15:21, 19:20, 36:19)

„Atlanta Hawks“ - „Charlotte Hornets“ 117:114 (24:24, 34:19, 24:34, 22:27, 13:10) po pratęsimo

„Brooklyn Nets“ - „Philadelphia 76ers” 99:88 (30:25, 19:17, 19:25, 31:21)

„New York Knicks“ - „Milwaukee Bucks“ 107:120 (30:32, 31:24, 32:38, 14:26)

„Dallas Mavericks“ - „Memphis Grizzlies“ 108:103 (27:27, 30:17, 34:31, 17:28)

„San Antonio Spurs“ - „Sacramento Kings“ 106:99 (27:31, 22:29, 28:18, 29:21)