Kamuolius graibstęs D. Motiejūnas atliko paskutinį ekipos metimą

D.Motiejūnas atkovojo 10 kamuolių ir pelnė 5 taškus.<br>AP nuotr.

Oct 22, 2014, 8:28 AM, atnaujinta Jan 25, 2018, 4:08 AM

Donatas Motiejūnas atkovojo daugiausia kamuolių rungtynėse, tačiau jo atstovaujamai „Houston Rockets“ ekipai įsirašyti dar vienos pergalės pasirengimo NBA sezonui etape nepavyko. Antradienį „Rockets“ 85:90 (28:18, 24:23, 15:29, 18:20) pralaimėjo vicečempionei „Miami Heat“ komandai.

D.Motiejūnas pelnė per beveik 17 minučių pelnė 5 taškus (dvitaškiai: 1/3, tritaškiai: 1/ 2), atkovojo 10 kamuolių (4 – puolime), triskart prasižengė, blokavo metimą ir kartą suklydo.

„Rockets“ komanda dar iki didžiosios pertraukos turėjo 11 taškų pranašumą, tačiau žaidimas vėliau ėmė byrėti.

„Pirmoji pusė buvo gera. Antroji – mieguista. Pirmoji grupė žaidėjų žinojo, kad trečiajame kėlinyje sužais penkias ar šešias minutes ir jie žaidė atitinkamai“, - sakė „Rockets“ treneris Kevinas McHale'as.

Tai buvo antroji „Rockets“ nesėkmė per šešis draugiškus mačus. Hjustono komandoje išsiskyrė starto žaidėjai Dwightas Howardas (9 atk. kam.) ir Jamesas Hardenas. Abu jie pelnė po 19 taškų.

„Heat“ ekipos lyderiais galėjo pasidžiaugti Erikas Spoelstra. Dwyane'as Wadeas pelnė 26 taškus, o Chrisas Boshas – 22.

Tai buvo trečioji Majamio komandos pergalė per septynis mačus. „Turime daug darbo nuveikti ir vyrukai tai gerai supranta“, - sakė E.Spoelstra.

Be LeBrono Jameso priprasti žaisti turinti „Heat“ ekipa šįkart labiausiai kliovėsi D.Wade'u. Jis pataikė svarbų dvitaškį likus žaisti 35 sekundėms, o vėliau dukart taikliai atakavo nuo baudų metimo linijos, leidęs „Heat“ pirmauti 90:85.

Vėliau „Rockets“ komanda dar grasino varžovų krepšiui, bet nevaisingai. Tritaškį pataikyti mėgino K.Papanikolaou, o vėliau paskutinį „Rockets“ metimą nuo trijų taškų linijos atliko D. Motiejūnas.

Kiti rezultatai:

„Minnesota Timberwolves“ - „Indiana Pacers“ 107:89 (21:19, 31:18, 30:26, 25:26)

„Oklahoma City Thunder“ - „Utah Jazz“ 91:105 (21:22, 29:36, 19:27, 22:20)

„Denver Nuggets“ - „Portland Trail Blazers“ 75:93 (25:29, 12:21, 22:26, 16:17)

„Los Angeles Lakers“ - „Phoenix Suns“ 108:114 (17:24, 30:26, 24:27, 23:17, 14:20) po pratęsimo

„Golden State Warriors“ - „Los Angeles Clippers“ 125:107 (27:33, 35:27, 35:25, 28:22)